Radio Monte Carlo: Ojciec Neymara spotka się z PSG w najbliższych godzinach

Ola

20 lipca 2017, 19:01

Sport

429 komentarzy

W mediach pojawiają się kolejne doniesienia na temat możliwego odejścia Neymara do PSG. Tym razem Radio Monte Carlo poinformowało, że ojciec Brazylijczyka w najbliższych godzinach spotka się z francuskim zespołem, by dopiąć szczegóły porozumienia.

Dziennikarz Mohamed Bouhafsi napisał na Twitterze, że Neymar Senior oraz dyrektor sportowy PSG Antelo Hernique spotkają się w celu ustalenia ostatnich warunków umowy. Porozumienie między zawodnikiem a francuskim klubem znajduje się już na bardzo zaawansowanym etapie.

Ponadto Bouhafsi poinformował, że tym razem to Neymar oraz jego otoczenie wykonali pierwszy krok ku transferowi do Paris Saint-Germain. Na ten moment jednak ani zawodnik, ani Barcelona publicznie nie potwierdzili miedialnych doniesień. Brazylijskie media donoszą natomiast, że Neymar powiedział już piłkarzom PSG o transferze. Z każdym kolejnym dniem wydaje się, że odejście Brazylijczyka jest coraz bardziej prawdopodobne.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A jak się ma ten ewentualny transfer Neymara do finansowego fair play? Bo nie jestem w tym obstukany.. PSG musiałoby zrównoważyć wydatki sprzedażą zawodników?

@AdrianBarca: Ogólnie chodzi o to że nie można wydać więcej niż się zarobiło. Jeśli PSG kupi za 220 to teoretycznie za 230 musi sprzedać. A znając ich mentalność to sprzedadzą szrot za góra 50 mln.

@adrian89: To nie o mentalność chodzi tylko o przepisy.

@kejdzi: Nie ma zasad. Zasadą to była by kara i nie ma że Sandecja czy PSG. Każdego traktujemy identycznie. PSG jak kupi Neya i Alexisa to wyda lekko licząc wyda w granicy 300 mln. A sprzeda z 5 grajków za 10-15 wiec bedzie z 250 mln na minusie. A Uefa da im karę ban transferowy na zimę i zabierze 4 zawodników ze składu LM. A taka Sandecja jak przekroczy o mln dostanie ban na 4 okienka i grzywną 300 mln.
Cóż są równi i równiejsi.
« Powrót do wszystkich komentarzy