Radio Monte Carlo: Ojciec Neymara spotka się z PSG w najbliższych godzinach

Ola

20 lipca 2017, 19:01

Sport

429 komentarzy

W mediach pojawiają się kolejne doniesienia na temat możliwego odejścia Neymara do PSG. Tym razem Radio Monte Carlo poinformowało, że ojciec Brazylijczyka w najbliższych godzinach spotka się z francuskim zespołem, by dopiąć szczegóły porozumienia.

Dziennikarz Mohamed Bouhafsi napisał na Twitterze, że Neymar Senior oraz dyrektor sportowy PSG Antelo Hernique spotkają się w celu ustalenia ostatnich warunków umowy. Porozumienie między zawodnikiem a francuskim klubem znajduje się już na bardzo zaawansowanym etapie.

Ponadto Bouhafsi poinformował, że tym razem to Neymar oraz jego otoczenie wykonali pierwszy krok ku transferowi do Paris Saint-Germain. Na ten moment jednak ani zawodnik, ani Barcelona publicznie nie potwierdzili miedialnych doniesień. Brazylijskie media donoszą natomiast, że Neymar powiedział już piłkarzom PSG o transferze. Z każdym kolejnym dniem wydaje się, że odejście Brazylijczyka jest coraz bardziej prawdopodobne.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Boję się zasnąć, bo nie chce się rano obudzić i zobaczyc że Ney w psg :/ Co do transferów to zamiast Dembele, Verrattiego i Bellerina mamy Semedo, Deulofeu i brak Neymara ;( Okienko wedlug zarzadu wspaniałe...

@Tomi61661: Veratti nie do wyciagniecia, trzeba szukac jakiegos cracka do pomocy. Dembele na razie zbedny a nie wiem co jest zlego w transferze Semedo.
« Powrót do wszystkich komentarzy