Radio Monte Carlo: Ojciec Neymara spotka się z PSG w najbliższych godzinach

Ola

20 lipca 2017, 19:01

Sport

429 komentarzy

W mediach pojawiają się kolejne doniesienia na temat możliwego odejścia Neymara do PSG. Tym razem Radio Monte Carlo poinformowało, że ojciec Brazylijczyka w najbliższych godzinach spotka się z francuskim zespołem, by dopiąć szczegóły porozumienia.

Dziennikarz Mohamed Bouhafsi napisał na Twitterze, że Neymar Senior oraz dyrektor sportowy PSG Antelo Hernique spotkają się w celu ustalenia ostatnich warunków umowy. Porozumienie między zawodnikiem a francuskim klubem znajduje się już na bardzo zaawansowanym etapie.

Ponadto Bouhafsi poinformował, że tym razem to Neymar oraz jego otoczenie wykonali pierwszy krok ku transferowi do Paris Saint-Germain. Na ten moment jednak ani zawodnik, ani Barcelona publicznie nie potwierdzili miedialnych doniesień. Brazylijskie media donoszą natomiast, że Neymar powiedział już piłkarzom PSG o transferze. Z każdym kolejnym dniem wydaje się, że odejście Brazylijczyka jest coraz bardziej prawdopodobne.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Spójrzcie na twarz ojca Neymara, jeszcze kilkanaście lat temu był nikim. Zarobił ogromny hajs na karierze swojego syna. Syna, którego sprowadziliśmy do siebie łamiąc prawo, niszcząc wizerunek klubu. Po mistrzowsku załatwił zarząd Barcy ustawiając klauzulę sprzedaży na żałośnie niskim poziomie przy podpisywaniu nowego kontraktu.

Powiedzmy sobie szczerze, kwota 222 mln € jest żałośnie niska, jak na zawodnika tego rodzaju. Powinna być ustawiona na absurdalnym poziomie, nie da się konkurować finansowo na tym chorym rynku z Szejkami z Kataru.

Ojciec Neymara, dalej jest nikim, jest tylko obrzydliwie bogaty nikim.

Muszę przerwać pisanie, bo nie mogę uwierzyć jak można było dać się tak załatwić.

@iksajotien: Trzeba było ustalić wartość wykupu na poziomie przynajmniej 500mln i by problemu nie było.
U Barcelony nawet Messi nie ma takiej kauzuli!-raptem tylko 300mln euro!...dlaczego w Realu mogą każdemu zawodnikowi wklepać klauzulę nie do osiągnięcia dla innych klubów?
« Powrót do wszystkich komentarzy