Radio Monte Carlo: Ojciec Neymara spotka się z PSG w najbliższych godzinach

Ola

20 lipca 2017, 19:01

Sport

429 komentarzy

W mediach pojawiają się kolejne doniesienia na temat możliwego odejścia Neymara do PSG. Tym razem Radio Monte Carlo poinformowało, że ojciec Brazylijczyka w najbliższych godzinach spotka się z francuskim zespołem, by dopiąć szczegóły porozumienia.

Dziennikarz Mohamed Bouhafsi napisał na Twitterze, że Neymar Senior oraz dyrektor sportowy PSG Antelo Hernique spotkają się w celu ustalenia ostatnich warunków umowy. Porozumienie między zawodnikiem a francuskim klubem znajduje się już na bardzo zaawansowanym etapie.

Ponadto Bouhafsi poinformował, że tym razem to Neymar oraz jego otoczenie wykonali pierwszy krok ku transferowi do Paris Saint-Germain. Na ten moment jednak ani zawodnik, ani Barcelona publicznie nie potwierdzili miedialnych doniesień. Brazylijskie media donoszą natomiast, że Neymar powiedział już piłkarzom PSG o transferze. Z każdym kolejnym dniem wydaje się, że odejście Brazylijczyka jest coraz bardziej prawdopodobne.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Panowie. Jeżeli PSG jest gotowe zapłacić kwotę odstępnego , a Neymar chce to niech idzie. Z "niewolnika" nigdy nie będzie zawodnika.
Barca powoli musi się szykować do zasadniczej zmiany składu, rozpocząć nowy projekt, w którym Messi będzie grał ajko główny rozgrywający. W tym projekcie mogłoby się znaleźć miejsce na Neymra, lecz pomimo niewątpliwej jego klasy tak naprawdę to on dawał coraz mniej drużynie. Tak naprawdę to w mi nionym sezonie Neymar rozegrał jedno wybitne spotkanie (rewanżowe z PSG) i kilka bardzo dobrych. To za mało jak na zawodnika, który tak bardzo obciąża budżet klubu. A do tego jego brazylijska natura, prowokacje, uprawianie często sztukę dla sztuki, aby się tylko pokazać i bardziej wypromować i brak odpowiedzialności za drużyne (wide liczne zółte kartki i ta sławetna czerwona świadcząca o jego głupocie.
GdybyBarcelonie udało się go sprzedać to zyskujemy 220 mln. Do tego środku własne to razem ok. 300 ml. To dojść kasy by zbudować nowy silny zespól. Moim zdcaniem za te pieniądze można kupic 3 świetnych piłkarzy i 3-4 bardzo dobrych i perspektywicznych piłkarzy:
do ataku Dybalę _ na lewe skrzydło Di Marię
do pomocy Verati , sprowadzić Halilovica, Davida Babunskiego, kupić Zielińskiego
do obrony Glika
I to wystarczy i mamy świetny skład na 5-6 lat

Ter Stegen , Clilassen
Alba, Dinge, Umtiti, Glik, Pique, Mascherano, Vidal, Semedo
Busqets, Samper
Rafinia, S.Roberto,Gomes, Messi, Verrati, Halilovic, Babuński, Zieliński + Inesta
Di Maria, Munir, L.Suarez, Dybala, Delafeu

Jak widać taki skład wymusza rezygnację z kilku piłkarzy:
Daglas, Vermaelena, Turana, Rakitica, a być D.Suareza, który również niczym nie zaimponował w LL, a na ME 21 też na tle innych wypadał blado, z resztą podobnie jak Delafeu (szkoda tylko, że zamiast tego ostatniego Barca nier próbowała odzyskać Sandro).Zrezygnowałbym również z Alenii.
Ten ostatni w żadnym meczu, w którym dostał szansę gry nic nie pokazał. Oglądając LL oraz ligę włoską jak równię czytają co nie co o lidze chińskiej mogę stwierdzić, że zarówno Halilović , Babuński a zwłaszcza Zieliński są zdecydowanie bardziej kompletnymi graczami niż Alenia. Zwłaszcza nasz Zieliński to bardzo persperktywiczny gracz; gracz na miarę Barcelony. On ma naprawdę dużą inteligencję i świetnie czyta grę.
Mając taki potencjał w II linii jak wyżej oraz w innych liniach to możnaby powalczyć o nawyższe laury.
Myślę, że kwota 300 mln winna wystarczyć, zwłaszcza że Glik, Zieliński, Halilovic i Babiński nie byliby kosztownymi nabytkami (ok.80-100 mln euro). A więć reszta to kasa na Veratiego, Dybalę i Di Marię. A swoją drogą ten ostatni z uwagi na wiek to nie powinien kosztować więcej niż 30-40 mln.
Szkoda, że to tylko marzenia gdyż znająć naszych "fachowców" i ich zaślepienie to nic z tego nie wyjdzie.
I jeszcze jedna sprawa: telenowela Paulinio.
Myślę, że Barca winna odejść od piłkarzy barzylijskich, ż którymi na dłuższą metę zawsze były większe lub mniejsze kłopoty. Za kasę "starego" Paulinio można by nabyć własnie młodych Zielińskiego, Halilovica i Babuńskiego. Ale czy te osły z Zarządu klubu widzą to. Boję się, że patrzą a nie widzą
konto usunięte

@Midast: Wszystko fajnie lecz realne w 5%

@Midast: Po pierwsze naucz sie pisać
Po drugie wyłącz fife
Po trzecie zaniedlugo trzeba wracać do szkoły

@Midast: Glik, Zieliński xD a potem placz ze Barca walczy o lige europy xd. Verrattiego nie kupimy zrozumcie to!

@Midast: O rzesz k.....a :-D podziel się ....

@Midast: Po co pisac takie teksty długie samych glupot? Moglbys na pewno lepiej spozytkowac ten czas.

@Midast: Nwm kim jest Delafeu ale powinniśmy go obserwować bo może to być to dobry zawodnik. XD

@Midast: Zapomniales jeszcze o Lewandowskim, Pazdanie, Piszczku, Jedrzejczyku, Linettym, Miiku, Blaszczykowskim, Grosickim, Fabianskim, Krychowiaku.

@MSN12312345: Poprawiasz pisownie innej osoby sam popełniając błędy w swojej wypowiedzi ,mistrz.
« Powrót do wszystkich komentarzy