Radio Monte Carlo: Ojciec Neymara spotka się z PSG w najbliższych godzinach

Ola

20 lipca 2017, 19:01

Sport

429 komentarzy

W mediach pojawiają się kolejne doniesienia na temat możliwego odejścia Neymara do PSG. Tym razem Radio Monte Carlo poinformowało, że ojciec Brazylijczyka w najbliższych godzinach spotka się z francuskim zespołem, by dopiąć szczegóły porozumienia.

Dziennikarz Mohamed Bouhafsi napisał na Twitterze, że Neymar Senior oraz dyrektor sportowy PSG Antelo Hernique spotkają się w celu ustalenia ostatnich warunków umowy. Porozumienie między zawodnikiem a francuskim klubem znajduje się już na bardzo zaawansowanym etapie.

Ponadto Bouhafsi poinformował, że tym razem to Neymar oraz jego otoczenie wykonali pierwszy krok ku transferowi do Paris Saint-Germain. Na ten moment jednak ani zawodnik, ani Barcelona publicznie nie potwierdzili miedialnych doniesień. Brazylijskie media donoszą natomiast, że Neymar powiedział już piłkarzom PSG o transferze. Z każdym kolejnym dniem wydaje się, że odejście Brazylijczyka jest coraz bardziej prawdopodobne.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niech idzie tam będzie gwiazda PSG ale grać będzie w średniej lidze i raczej niech zapomni o Złotej Piłce. Dla nas trudniej byłoby zastąpić Suareza niż Neya, chcą z ojcem kasy ok tylko niewiem czy tam się nie stoczy imprezy wycieczki musi wybrać.Damy radę i bez niego kasę zainwestujmy w takich którzy będą dumni z grania dla nas
.

@sfinks1975: Suarez przy Neymarze to jest co najmniej słaby. Luis ma o tyle dobrze, że gra na tej szpicy, Messi już nie gra non stop na liczbę bramek a Neymar jest kolejnym sługusem który ma za zadanie podawać i brać na bary po 2-3 zawodników rywala robiąc miejsce innym. Gdyby Suarez grał na skrzydle, tak jak musiał robić to biedny Villa czy Alexis to miałby z jedną asystę na sezon.

@Xavifcb6: Tylko takiej 9 nie mieliśmy od lat Messi będzie znakomitym ofensywny pomocnikiem a z Brazylijczyka jest różnie. Ney
ma genialna technikę i może być wielki tylko pytanie brzmi czy bedzie

@sfinks1975: Przecież napisałem Ci wyżej, jak to jest z Suarezem. Kto w tym sezonie zgarnął Króla Strzelców i strzelił najwiecej bramek w LM dla FCB? Mimo gry na 9 już w tym sezonie Luisowi się to nie udało. Neymar z kolei mógłby już dzisiaj być lepszy od Leo, tylko wszystko rozbija się o statystyki. Messi więcej strzela i często asystuje (Ney ma tutaj przewagę na papierze) ma wiele dryblingów udanych, ale mniej samych w sobie wykonanych od Brazylijczyka, co usprawiedliwia Neymara w stratach. Neymara częściej faulują, bo nie potrafią mu po prostu piłki zabrać. Myśle, że Suarez akurat jest zupełnie do pominięcia w kwestii porównywania go do Neymara. Brazylijczyk jest na wyższym poziomie.

@Xavifcb6: Wyjdz stad i nie wracaj.
« Powrót do wszystkich komentarzy