Radio Monte Carlo: Ojciec Neymara spotka się z PSG w najbliższych godzinach

Ola

20 lipca 2017, 19:01

Sport

429 komentarzy

W mediach pojawiają się kolejne doniesienia na temat możliwego odejścia Neymara do PSG. Tym razem Radio Monte Carlo poinformowało, że ojciec Brazylijczyka w najbliższych godzinach spotka się z francuskim zespołem, by dopiąć szczegóły porozumienia.

Dziennikarz Mohamed Bouhafsi napisał na Twitterze, że Neymar Senior oraz dyrektor sportowy PSG Antelo Hernique spotkają się w celu ustalenia ostatnich warunków umowy. Porozumienie między zawodnikiem a francuskim klubem znajduje się już na bardzo zaawansowanym etapie.

Ponadto Bouhafsi poinformował, że tym razem to Neymar oraz jego otoczenie wykonali pierwszy krok ku transferowi do Paris Saint-Germain. Na ten moment jednak ani zawodnik, ani Barcelona publicznie nie potwierdzili miedialnych doniesień. Brazylijskie media donoszą natomiast, że Neymar powiedział już piłkarzom PSG o transferze. Z każdym kolejnym dniem wydaje się, że odejście Brazylijczyka jest coraz bardziej prawdopodobne.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wcale mnie to nie martwi. Napewo jest niesamowity, ale czy bedzie jeszcze lepszy ? Brak konkurencji w lidze francuskiej raczej nie spowoduje u niego eksplozji talentu.
Czy szkoda ? Za 220 baniek - wcale, mozna za to spokojnie kupic 2-3 pilkarzy najwiekszego formatu. Erikssen, Coutinho, Dembele etc.... Barcelona moze na tym tylko skorzystac.
A taki upokarzajacy policzek w zarzad Barcy moze ich juz tylko zmotyowowac do konkretnych dzialan, takich, ktore zadowola kibicow.
Niech idzie, zycze szczescia, byle kasa sie zgadzala.....
« Powrót do wszystkich komentarzy