Sport: Barça poprosiła Neymara o zdementowanie doniesień prasowych

Ola

19 lipca 2017, 15:15

Sport

114 komentarzy

Jak informuje Sport, Barcelona stara się zmniejszyć szum wokół Neymara, którego media łączą z Paris Saint-Germain. Klub poprosił zawodnika, aby umieścił w mediach społecznościowych uspokajającą wiadomość.

Plotki o przenosinach Neymara do PSG odbijają się coraz szerszym echem. Barça uznała, że najlepszym sposobem na ucięcie spekulacji będzie jasna wiadomość w mediach społecznościowych, gdzie Brazylijczyk jest bardzo aktywny.

W trakcie wczorajszego dnia wolnego piłkarz pokazywał w sieci zdjęcia ze swojego odpoczynku na Formenterze, jednak w żaden sposób nie odniósł się do sprawy możliwego transferu do PSG.

Barça publicznie przyznaje, że Neymar na pewno zostanie na Camp Nou. Brazylijskie media natomiast utrzymują, iż napastnik porozumiał się już z francuskim klubem.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Głos Podlasia:
"Neymar prawie w Jagiellonii. Ojciec Brazylijczyka wczoraj zawitał do Białegostoku (jako że w stolicy Podlasia nie ma lotniska, Neymar Senior skakał w tandemie ze spadochronu). Stąd wyjaśniło się, czemu Neymar Senior nie wsiadł do samolotu do Paryża.

W styczniu 2019 Neymar będzie reprezentowac barwy "Jagi" przez kolejne 3 sezony. Barcelona bedzie opłacac pensje Brazylijczyka przez 2 lata, która wynosi 200 000 tys. euro tygodniowo, a ostatni rok Neymar będzie żyć z zasiłków oraz 500+.

Sam Neymar powiedział - "jestem zaszczycony, że będę mógł imprezować w krainie 'Crossfitu Wątroby' oraz mlekiem i bimbrem płynącej, gdzie bawiły się takie osobistości i ludzie sukcesu jak Misiewicz"

Oficjalne ogłoszenie transferu jutro o 12."

Ja też mogę sobie takie "mondrosci" napisać. A połowa by lyknela i jutro zamawiała koszulki Jagi z Neymarem...

Boże widzisz i nie grzmisz.

@mich_l: Żałosne , ile męczyłeś się nad tym postem ? ;)

@mich_l: zapomniałeś napisać ze w sobotę wystąpi juz w.pierwszym meczu z Górnikiem
PS. 3 Pkt zostaja w Białymstoku

@M3ssWithTheBest: Tyle samo ile autorzy tekstów, w które większość wierzy. A jak szybko się struga na klawiaturze - 2 minuty. Nie długo ale dzięki że się martwisz.

Skoro mój tekst żałosny, to pisz tak samo pod tymi pierdoła mi które stosuje m.in. sport :)
Ciało!

@sliwa88: Górnik daje walkowera bo usłyszeli że Neymar Messiego chce też ściągnąć !! :)

@M3ssWithTheBest: Nie wiem czy żałosne. Na pewno prawdziwe. Jutro ktoś w The Sun może wstać z łóżka i napisać, że Neymar już jedną nogą i jednym łokciem w United. Wtedy to "żałosne" będzie tu komentowane na pincet sposobów.
« Powrót do wszystkich komentarzy