Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Sport: Munir ma oferty z Ajaksu i Napoli

 16 lipca 2017, 15:18

 Łukasz Lewtak

Źródło: Sport

 48 komentarzy

Jak informuje Sport, Munir El Haddadi ma oferty z Ajaksu i Napoli. Młody napastnik zdaje sobie sprawę, że nie ma dla niego miejsca w Barcelonie, jednak jest świadomy, że musi rozważnie wybrać nowy klub, tak aby brać udział w konkretnym i ambitnym projekcie sportowym.

Według Sportu Ajax zaoferował Barcelonie za Munira 14 milionów euro. Kataloński dziennik donosi, że napastnik był wdzięczny za zainteresowanie ze strony Holendrów, ale wstępnie odrzucił ich propozycję.

Ofertę za Munira miało też złożyć Napoli. W tym przypadku Sport nie podaje dokładnej kwoty, jaką Włosi zaoferowali za napastnika Barçy. Munir nie odrzucił od razu propozycji klubu z Neapolu i ma się zastanawiać nad przejściem do Serie A.

Munir cały czas ma na stole także ofertę Zenitu, którego trener Roberto Mancini chętnie widziałby napastnika Barcelony w swoim zespole. Hiszpan o marokańskich korzeniach ciągle nie może się jednak zdecydować, mając w pamięci doświadczenia z ostatniego sezonu w Valencii, której projekt sportowy był bardzo niestabilny. Sport informuje, że Zenit oferuje za Munira 12 milionów euro. Barcelona podobno żądą aż 20 milionów. Wszystko wskazuje więc na to, że Munir nie znajdzie nowego klubu w najbliższych dniach i uda się z drużyną Ernesto Valverde na tournée po Stanach Zjednoczonych.

Udostępnij:

Komentarze (48)

Gorące tematy