Piqué, Neymar i Turan wzięli udział w pierwszych akcjach marketingowych Rakutenu

Ola

12 lipca 2017, 19:58

FCBarcelona.es

12 komentarzy

Neymar, Gerard Piqué i Arda Turan są już w Japonii, gdzie wzięli udział w pierwszych akcjach promocyjnych poprzedzających prezentację umowy sponsorskiej FC Barcelony z Rakutenem. Leo Messi dołączy do kolegów jutro.

Zawodnicy Barcelony nagrali materiały wideo oraz wywiady dla mediów Rakutenu, a następnie odwiedzili szefa japońskiej firmy Hiroshiego Mikitaniego. Na spotkaniu pojawiło się też kilku gości, członków rodziny, przyjaciół i współpracowników Mikitaniego. Tym samym piłkarze katalońskiego klubu rozpoczęli działania marketingowe, których punkt kulminacyjny ma nastąpić jutro.

Głównym wydarzeniem będzie konferencja prasowa dotycząca porozumienia pomiędzy FC Barceloną a japońską firmą. Będzie to pierwsze oficjalne wystąpienie, odkąd pojawiła się informacja o podpisaniu umowy z Rakutenem. Barçę podczas wizyty w Japonii reprezentuje wiceprezydent ds. marketingu i komunikacji Manel Arroyo. To on będzie przedstawicielem zarządu Barcelony podczas jutrzejszej konferencji.

Przewidziane są także wywiady dla mediów z Japonii i całego świata, a także oficjalna wizyta u prezesa Rakutenu, podczas której mają być obecne znane osobistości ze świata sportu, biznesu i rozrywki. Ponadto zawodnicy porozmawiają z fanami za pośrednictwem aplikacji Viber, która jest należącym do Rakutenu komunikatorem internetowym, a od teraz także oficjalnym kanałem komunikacyjnym FC Barcelony. Następnie piłkarze Barçy spotkają się z pracownikami Rakutenu w siedzibie firmy.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pique wygląda jak Arda tylko wyższy. Arde poslali tam chyba tylko po to by go trochę pokazać na azjatyckim rynku i przypomnieć ze ktoś taki w ogóle istnieje.
konto usunięte

Messi też już jest w Japonii :)

Fajne te koszulki maja hmm są może w oficjalnym sklepie?

Niedlugo cala 11 bedzie z broda :D
konto usunięte

Arda to mógłby zaakceptować jakąś ofertę i odejść z Barcy.

Arda wciągną brzuch na zdjęciu :)

Tylko żeby Pique nie zjadł jakiegoś świństwa, ostatnio miał problemy żołądkowe.

Turan pokaż brzuch

Neymar kolejna fryzura :-D