Zawodnicy Barçy polecą do Japonii, aby wziąć udział w prezentacji umowy z Rakutenem

Julia Cicha

11 lipca 2017, 12:25

FCBarcelona.es

20 komentarzy

Leo Messi, Neymar, Gerard Piqué, Arda Turan oraz wiceprezydent ds. marketingu i komunikacji FC Barcelony Manel Arroyo wezmą udział w prezentacji porozumienia sponsorskiego klubu z firmą Rakuten. Wydarzenia będą miały miejsce w środę i czwartek w Japonii.

Rakuten jest głównym sponsorem Barcelony od 1 lipca, a zaplanowane wydarzenia będą pierwszym publicznym wystąpieniem zawodników Barçy w koszulkach z logo nowego sponsora. Messi i Suárez wrócili dzisiaj z wakacji, jednak Argentyńczyk już jutro pojawi się w Tokio, gdzie spotka się z założycielem i dyrektorem Rakutenu Hiroshim Mikitanim. Główną uroczystość zaplanowano na czwartek, kiedy to zorganizowana zostanie konferencja prasowa. Będzie to pierwsze oficjalne wydarzenie związane ze współpracą Blaugrany z Rakutenem od czasu wejścia w życie umowy pomiędzy japońską firmą a Barceloną. Logo Rakutenu będzie widnieć na koszulkach Barçy przez najbliższe cztery sezony. Umowa pomiędzy katalońskim klubem a japońską firmą może zostać dodatkowo przedłużona o kolejny rok.

Kalendarz zawodników oraz Manela Arroyo będzie bardzo napięty. Oprócz konferencji prasowej zaplanowano spotkanie z pracownikami Rakutenu oraz prywatną kolację z częścią najważniejszych pracowników japońskiej firmy. Piłkarze oraz Manel Arroyo udzielą również serii wywiadów dla mediów oraz wezmą udział w rozmowie z fanami za pośrednictwem aplikacji Viber. Wszyscy powrócą do Barcelony jeszcze w czwartek, by zawodnicy mogli jak najszybciej dołączyć do treningów pod wodzą Ernesto Valverde.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Nie no zamiast budować sensowną kadrę na przyszły sezon tak jak to robią inne topowe kluby, to Barcelona znalazła patent na wygranie zbliżającego się sezonu - wycieczki. :)

To chcą sprzedać tego Turana czy nie? Bo jeśli tak to po co leci do Japonii?

Genialne rozwiązanie, żeby męczyć Leo podróżami jeszcze przed treningami