Anglia: Ojciec Neymara prosił syna, by odszedł z Barcelony

Ola

21 maja 2017, 16:12

Sport

93 komentarze

Neymar przedłużył niedawno umowę z Barceloną, ale w Anglii wciąż wierzy się, że Brazylijczyk może wkrótce trafić do Premier League.

Według ostatnich doniesień Sunday Express ojciec Neymara poprosił swojego syna, aby odszedł z Barçy. Jego zdaniem Ney może zostać najlepszym zawodnikiem na świecie tylko, jeśli wyjdzie z cienia Messiego.

Mówi się, że to Manchester United stara się wpłynąć na Neymara Seniora, by sprowadzić brazylijskiego napastnika latem tego roku. Oprócz niego priorytetami transferowymi klubu z Old Trafford są też Griezmann i Nemanja Matić.

O Neymarze nie zapomniał też Manchester City – a trzeba pamiętać, że Pep Guardiola to trener, o którym piłkarz Barçy wypowiadał się bardzo pozytywnie. „Bardzo podziwiam Guardiolę i z przyjemnością bym z nim pracował”, mówił Neymar przed rokiem.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

CR, jakoś nie gra razem z Messim, a nadal jest w jego cieniu i nigdy nie wyszedł.

@Godlo: Co jak co, ale złote piłki zdobywa.

@tomek256: Chodzi o grę w piłkę, a nie medialność.

@tomek256: Co ma piernik do wiatraka?

@tomek256: Nawet jak będzie miał 20 Złotych Piłek to i tak lepszy nie będzie.

@Lukovsky: Chodzi o to, że kolega: Godlo nawiązał do Ronaldo o to, że jest w cieniu Messiego. Ja natomiast stwierdziłem, że jest to złe porównanie (oczywiście innymi słowami). W ciągu tych 9 lat (5 złotych piłek dla Messiego i 4 dla Ronaldo) Ronaldo też miał swoje pięć minut. Uważam, że zdobyta złota piłka za czasów gry w Manu oraz dwie kolejne wygrał w pełni zasłużenie. Gdy wyprzedził Riberego również uważam, że to właśnie jemu się należała.
Podsumowując, między Messim a Ronaldo jest duża różnica, ale nie jest też tak, że nie było momentów kiedy Ronaldo miał lepsze lata.

pawello10: jeżeli chodzi o ostatnią złotą piłkę masz rację, nie zasłużył na nią, ani nie zasługuje na kolejną.
« Powrót do wszystkich komentarzy