Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Miguel Torres: Nie wyobrażam sobie, by Barça zdobyła mistrzostwo dzięki naszemu zwycięstwu

 19 maja 2017, 12:59

 Ola

Źródło: Mundo Deportivo

 37 komentarzy

Miguel Torres, zawodnik Málagi i wychowanek Realu Madryt, na antenie Cadena SER wypowiedział się na temat polemiki wokół starcia jego drużyny z Królewskimi.

– Nie wyobrażam sobie, by Barça zdobyła mistrzostwo dzięki naszemu zwycięstwu. Nie chcę, by określano nas jako winnych tego, co się może wydarzyć w ostatniej kolejce.

– Mistrzostwo zdobywa zespół, który gra najbardziej regularnie w trakcie roku. Winnym nie będzie ten, kto gra w ostatnim meczu. Chcemy, by nas szanowano jako profesjonalistów, bo jesteśmy to winni wspaniałym kibicom i chcemy zakończyć sezon w najlepszy możliwy sposób.

– Przy takiej polemice i tylu informacjach, jakie pojawiają się w trakcie tygodnia, staram się wyobrazić sobie, że mamy szanse na rywalizację i dobry występ. Z niektórymi z przeciwników grałem w jednym zespole i chcę, by odnieśli dobre wrażenie.

– Dociera do nas to, co mówią ludzie, którzy upiększają futbol polemiką. Mamy przyjaciół we wszystkich zespołach. Staram się odciąć od tego, że Real mnie wychował i dał mi wszystko. Dla mnie to wyjątkowy mecz.

Udostępnij:

Komentarze (37)

Gorące tematy