France Football: Cristiano Ronaldo faworytem wyścigu po Złotą Piłkę

Dariusz Maruszczak

9 maja 2017, 14:00

Sport

302 komentarze

Magazyn France Football, który co roku przyznaje Złotą Piłkę, staje po stronie Cristiano Ronaldo w wyścigu po tę nagrodę. Portugalczyk okazał się zwycięzcą plebiscytu w zeszłym roku, a teraz również jest faworytem francuskiego tygodnika.

France Football zadedykował swoją okładkę właśnie Cristiano Ronaldo, pytając, kto może pokonać Portugalczyka w rywalizacji o nagrodę dla najlepszego piłkarza roku. Na dalszych stronach tego wydania magazynu można przeczytać specjalny raport o Cristiano Ronaldo, w którym opisane są sukcesy 32-latka na poziomie zespołowym i indywidualnym w Realu Madryt i reprezentacji Portugalii. Ponadto wspomniano również o ośmiu golach strzelonych przez Cristiano w ostatnich trzech meczach fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

W swojej prezentacji France Football wyjaśnia: „jak zwykle w ostatnich latach decydująca faza Ligi Mistrzów wyłania zdobywcę Złotej Piłki. Cristiano Ronaldo często wykorzystuje ten okres do zaznaczania swojego terytorium, a teraz uczynił to, zdobywając hat-trick w spotkaniu z Atlético Madryt. Czy zakończył w ten sposób wyścig? Niekoniecznie, ale przewaga CR7 jest niemal nie do odrobienia”.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To brzmi jak niesmaczny żart.
« Powrót do wszystkich komentarzy