Agent Verrattiego: PSG jest wielką przeszkodą przy transferze Marco

Ola

3 maja 2017, 13:00

Sport, Mundo Deportivo

76 komentarzy

Agent Marco Verrattiego Donato di Campli wypowiedział się w rozmowie ze Sky Italia na temat sytuacji swojego klienta. Reprezentant zawodnika stwierdził m.in. że PSG nie jest klubem przyszłościowym.

– Nie jest przewidziane żadne spotkanie z Juventusem. Na tę chwilę nie ma żadnych innych opcji na przyszłość – powiedział di Campli.

– Prezes PSG poinformował nas, że chce, aby Marco został, bo jest bardzo ważnym zawodnikiem. Jednak rozważymy tę sytuację, jak już niejednokrotnie mówiłem. W tej chwili PSG jest wielką przeszkodą w transferze Marco, ponieważ klub uważa go za kluczowego gracza – dodał.

– Oni chcą to kontynuować i z tego powodu w tej chwili mało prawdopodobne jest, by Marco odszedł. On ma 24 lata i zaczyna grać na poziomie innych mistrzów. Jeśli celem klubu jest wygranie Ligue 1, to się nie uda… – zakończył.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jeśli naprawdę będzie chciał odejść to nic Go nie powstrzyma. Z niewolnika nie ma pracownika. Wszystko zależy od samego Marca...On wie że w Psg nie przeskoczy już pewnego poziomu więc...

@rozsadny: Proszę Cię, jeśli PSG będzie chciało zrobić mu na złość to zrobią z niego niewolnika, ześlą na trybuny i po problemie. Każdy pisze takie puste frazesy, że z niewolnika nie ma pracownika, a chyba każdy pamięta jak zakończyła się podobna akcja z De Geą i Van Gaalem w United.

@Mathas: Wyobrażasz sobie posadzenie Marco na ławce za karę?Tak na logikę- najważniejszego piłkarza drużyny posadzić za karę- to strzał we własną stopę.

@rozsadny: A wyobrażasz sobie oddawanie najważniejszego piłkarza innej drużynie? Czemu Barca nie sprzedaje Messiego? Czemu Real nie sprzedaje Ronaldo? Bo nie ma ich kim zastąpić. Tak samo jest tutaj, PSG nie da rady zastąpić Marco żadnym innym zawodnikiem, musi u nich zostać. A jeśli nadal będzie robił smród, zamieszanie w mediach to ześlą go na ławę na kilka meczy i w końcu pęknie, bo zaraz Mundial, a bez regularnej gry nie ma co liczyć na wyjazd.

@Mathas: Zgadzam się z Tobą w 99%. Pamiętaj tylko że Psg to nie ta półka co Barca bo u Nas mógłby wygrać wszystko a w Paryżu Marco osiągnął szczyt możliwości. Ten jeden procent może zdecydować o transferze do Nas lub innego klubu z absolutnego topu. Dlatego uważam że wszystko zależy tylko od Marco.
« Powrót do wszystkich komentarzy