Piqué skrytykował kontrowersyjny artykuł dyrektora ASa na Twitterze

Ola

28 kwietnia 2017, 12:30

Mundo Deportivo

40 komentarzy

Piqué po raz kolejny wykorzystał media społecznościowe, aby wyrazić swoją opinię na nurtujący go temat. Tym razem środkowy obrońca Barçy odpowiedział na  kontrowersyjny artykuł dyrektora ASa.

Alfredo Relaño w swoim tekście skrytykował sposób celebracji bramki przez Messiego na Santiago Bernabéu. Jego zdaniem pokazanie koszulki przed kibicami Realu Madryt było „brzydsze nawet niż uciszenie palcem Camp Nou przez Raúla”.

Te słowa wyraźnie nie spodobały się Gerardowi Piqué, który nie omieszkał skomentować artykułu na Twitterze. „Leo doprowadził was do granic. Już nie potraficie tego ukryć. Gorsze jest pokazanie koszulki niż uciszenie stadionu”, napisał Katalończyk.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oj nie spodobala sie celebracja? A jakie zdanie maja obiektywni kibice?
Fan Chelsea:
"Wszelkie cieszynki itd. wyglądają przy wczorajszym geście Leo jak cyrk, miernota, karykatura radości. Mówiłem do swojej narzeczonej, że gość jest bogiem futbolu, aż tu nagle stało się. Kiedy stanął naprzeciw fanów Realu wyglądał jak sam Jezus- Zbawiciel. Do teraz mam ciarki, jakbym faktycznie obejrzał jakiś cud, który wydarzył się przy pomocy "Kogoś z góry"."

@Dojt: Dokladnie tak jak napisales :) jakis wodz przed swoim ludem czy cos :) ta celebracja przejdzie do historii :)

@Dojt: via fifapolonia!
Tu Cię mam! :D

@Tollusiek: Tak jest ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy