Czytelnicy Marki uważają, że Real powinien zakończyć El Clásico w ósemkę

Łukasz Lewtak

24 kwietnia 2017, 20:02

Marca

77 komentarzy

Madrycki dziennik Marca przeprowadził wśród swoich czytelników ankietę dotyczącą sędziowania we wczorajszym El Clásico na Santiago Bernabéu.

Postawę arbitra Hernándeza Hernándeza oceniło ponad sto tysięcy czytelników Marki, którzy nie pozostawili złudzeń co do tego, że w pomeczowych wypowiedziach Sergio Ramos i Emilio Butragueño jedynie starali się zaklinać rzeczywistość.

71% uczestników ankiety uważa, że Sergio Ramos słusznie obejrzał bezpośrednią czerwoną kartkę za faul na Leo Messim. Przeciwnego zdania jest 29% głosujących. 63% twierdzi, że Marcelo powinien zostać wyrzucony z boiska za uderzenie łokciem Leo Messiego, a aż 80% uważa, że w pierwszej połowie Casemiro zasługiwał na obejrzenie drugiej żółtej kartki.

Ponadto zdaniem większości uczestników ankiety (57%) Realowi Madryt nie należał się rzut karny po starciu Umtitiego z Cristiano Ronaldo.

Jak więc widzimy, czytelnicy madryckiej gazety uważają, że sędzia Hernández Hernández popełnił we wczorajszym El Clásico dwa błędy, nie pokazując dwóch czerwonych kartek piłkarzom Realu Madryt. Zdaniem uczestników ankiety Marki Królewscy powinni kończyć pierwszą połowę w dziewiątkę, a całe spotkanie – w ósemkę.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Całkiem odwrotnie co do Polskich "kibiców" z pewnej strony.

@WuwUVeB: polskim "kibicom" biel przed oczami odłączyła mózg ...
« Powrót do wszystkich komentarzy