Sergio Ramos odpowiada Piqué: Pobłażliwe to było sędziowanie w meczu Barçy z PSG

Łukasz Lewtak

24 kwietnia 2017, 00:46

AS

159 komentarzy

Sergio Ramos odpowiedział w strefie mieszanej na słowa Gerarda Piqué, który stwierdził, że Real jest przyzwyczajony do pobłażliwego sędziowania.

Wypowiedź Piqué: „Pobłażliwe to było sędziowanie w meczu Barçy z PSG. Piqué lubi rozmawiać o sędziach. Powiedziałem Geriemu: przez taką presję i narzekanie w każdym tweecie wychodzicie z tego zwycięsko”.

Barcelona: „Oni rozumieją futbol inaczej i zawsze mówią o sędziach. Być może dzięki temu wreszcie będą osiągać wyniki. My nie będziemy rozmawiać o sędziach, to nie w naszym stylu, to nie nasz sport. Nie zwracałem się do sędziego, tylko do Piqué, który zawsze lubi mówić o arbitrach. Możliwe, że czasem dużo lepiej mówić o sędziach niż milczeć. Nie będę wchodził w polemikę. Nie mam złych relacji z Piqué, ale nie proście mnie, żebym go wyściskał po takim El Clásico”.

Czerwona kartka: „Kara była nadmierna. Według mojego rozumienia futbolu to powinna być żółta kartka. Spóźniłem się, ale nie było kontaktu. Nie chcemy atakować żadnego piłkarza. To miało ogromny wpływ”.

Porażka: „Wynik również jest dla nas bolesny, jednak zależymy od siebie i będziemy walczyć o mistrzostwo. Boli nas, że nie mogliśmy wygrać dla naszych kibiców i wykonać kolejnego kroku w stronę triumfu w Lidze. Wszyscy płyniemy w tym samym kierunku i ten, kto teraz zejdzie z pokładu, niech potem nie przychodzi, żeby świętować”.

Celebracja bramki Messiego: „Każdy świętuje gole tak, jak chce”.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

ciekawe kto szybciej dobije do 25, Messi w bramkach w El Clasico czy Ramos w ilości czerwonych kartkach w karierze, na razie 23-22 wyścig trwa
« Powrót do wszystkich komentarzy