Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Rakitić: Jeśli zagramy na swoim poziomie, mamy duże szanse na wygraną w El Clásico

 21 kwietnia 2017, 10:14

 Łukasz Lewtak

Źródło: FCBarcelona.cat

 52 komentarze

Ivan Rakitić udzielił krótkiego wywiadu dla oficjalnej strony internetowej La Ligi, w którym mówił o niedzielnym El Clásico.

– Potrzebujemy zwycięstwa i jedziemy do Madrytu pewni siebie. W ostatnich meczach z Realem szło nam dobrze i chcemy to powtórzyć. Za całym szacunkiem dla rywali, najważniejsza jest nie ich forma, która jest bardzo wysoka, ale skupienie się na nas samych. Jeśli zagramy na naszym poziomie, będziemy mieli duże szanse na zdobycie trzech punktów. To będzie wspaniały mecz, a jeśli chodzi o głód zwycięstw i nadzieję, nikt nas nie pokona. Znając klub i wiedząc o wszystkich jego triumfach, mogę stwierdzić, że mamy duże szanse na to, aby nadal wygrywać.

– Mam bardzo dobre wspomnienia z meczu wygranego 4:0, nie tylko ze względu na wynik, ale również nasz styl. Byliśmy o wiele lepsi. Strzeliłem już Realowi gola w barwach Sevilli i mam nadzieję, że zrobię to także w koszulce Barcelony, ale jeśli mam nawet nie dotknąć piłki, ale zespół wygra, podpisuję się pod tym.

– Stałe fragmenty będą jednym z najważniejszych elementów. W składzie Realu są specjaliści od tego i będziemy musieli dorównać im intensywnością i koncentracją.

– Neymar to jeden z trzech najlepszych piłkarzy na świecie i lepiej, gdyby z nami był, ale już pokazaliśmy, że możemy wygrywać bez niego.

Udostępnij:

El Clásico - więcej niż mecz

Wszystko co chcesz wiedzieć o jednym z najważniejszych pojedynków w historii futbolu

Komentarze (52)

Gorące tematy