Vermaelen wróci do Barçy po zakończeniu sezonu

Łukasz Lewtak

20 kwietnia 2017, 22:13

Sport

75 komentarzy

Jak informuje kilka włoskich portali, Roma postanowiła nie wykorzystywać opcji wykupu Thomasa Vermaelena, zawartej w umowie wypożyczenia zawodnika, jaka została podpisana latem ubiegłego roku.

W związku z tym Belg wróci do Barcelony latem tego roku. Podobnie jak w stolicy Katalonii, w Romie Vermaelen nie otrzymywał zbyt wielu szans na grę (również, a może przede wszystkim przez kontuzje) i 30 czerwca rozstanie się z klubem ze Stadio Olimpico.

Przypomnijmy, że belgijski środkowy obrońca ma umowę z Barceloną ważną do 30 czerwca 2019 roku, jednak tego lata dyrekcja sportowa Barçy i sam zawodnik na pewną dojdą do porozumienia w sprawie kolejnego wypożyczenia lub transferu definitywnego.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nowy trener będzie miał sporo decyzji do podjęcia.Kto z wracjących zostanie lub nie i kto z obecnego składu wyleci.Niepewną przyszłość ma kilku zawodników np.Gomes,Arda,Denis S.,Rafinia i Mathieu.

@sebsbastiams.fcb.fan92: Wszystko się zgadza, ale Rafinha w przyszłym sezonie musi być.

@wiewior: Nie twierdzę,że Rafi wyleci,ale przyszłość ma niepewną.Tak samo jak-Ortola,Mathieu,Douglas,Vermaelen,Samper,Camara,
Gomes,Arda,Munir,Denis,Tello.

« Powrót do wszystkich komentarzy