Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Sergio Ramos odpowiada na tweet Piqué: Niech przewinie taśmę i obejrzy mecz z PSG

 19 kwietnia 2017, 13:18

 Majerr

Źródło: Własne/Marca

 205 komentarzy

Nie milkną echa wczorajszego spotkania pomiędzy Realem a Bayernem, w którym Niemcy zostali bezdyskusyjnie skrzywdzeni przez fatalnie prowadzących zawody Viktora Kassaiego i jego asystentów.

Niemal zawsze, gdy Real osiąga zwycięstwo z wyraźną pomocą sędziego, na scenę wchodzi Gerard Piqué, który swoimi komentarzami dolewa oliwy do ognia. Nie inaczej było i tym razem, choć obrońca FC Barcelony nie użył ani jednego słowa.

W dogrywce Real zdobył bramkę na 2:2, choć wyraźnie na pozycji spalonej znajdował się Cristiano Ronaldo. Mimo tego sędzia liniowy nie uniósł chorągiewki, a Viktor Kassai uznał gola. Taka decyzja wyraźnie nie spodobała się Gerardowi Piqué, który opublikował wymowny tweet:

Hiszpańscy dziennikarze naturalnie nie mogli przepuścić okazji do sprowokowania kolejnej wymiany zdań pomiędzy obrońcą Barçy a Sergio Ramosem. Po zakończeniu wczorajszego meczu w strefie mieszanej kapitan Realu został poinformowany o wiadomości, jaką zamieścił jego kolega z reprezentacji. Reakcja Ramosa była następująca: – niech przewinie taśmę i obejrzy poprzedni mecz z PSG, zobaczymy, co wtedy pomyśli. Zobaczymy, co wydarzy się jutro i czy wielokropek ponownie się nie pojawi.

Udostępnij:

FC Barcelona w Lidze Mistrzów

Wyniki, tabele, statystyki, wszystko co musisz wiedzieć o Lidze Mistrzów!

Komentarze (205)

Gorące tematy