Ramos: Słowa Piqué nie mają większego znaczenia

Majerr

29 marca 2017, 07:00

Onda Cero

44 komentarze

Po przeprowadzeniu wywiadu z Gerardem Piqué hiszpańscy dziennikarze nie mogli przegapić okazji do tego, aby nie pozwolić odpowiedzieć Sergio Ramosowi na słowa wychowanka Barçy. Poniżej prezentujemy najciekawsze wypowiedzi obrońcy Realu.

– Każdego dnia moja relacja z Piqué jest lepsza i niezależnie od tego, co powie, nie zmieni się to, tak samo jak nie zmieni on wartości, herbu, historii czy tytułów naszego klubu, a jego słowa nie sprawią, że zabiorą nam puchary, dlatego słowa te nie mają większego znaczenia.

– Wszystko, co odpowiem na słowa Piqué, wy użyjecie w celu stworzenia konfliktu.

– Jego słowa na pewno dadzą mu jutro miejsce na okładkach gazet (śmiech).

– Myślę, że w każdej loży pociąga się za sznurki, nie tylko w tej na Bernabéu. Jeżeli zrobimy bilans z tego roku, uważam, że w tym temacie oni powinni mniej wypowiadać się od nas. Mój gol w finale Ligi Mistrzów? Jeżeli otworzymy bibliotekę, mamy trafienie Iniesty.

– W drugiej połowie powiedziałem Piqué, że biały mu pasuje, i że sam nie wiem co powiedzieć (śmiech).

–  Show, o którym mówił Piqué, jest częścią jego charakteru. Nie zmienimy go już, on jest 30-letnim facetem. Trzeba się tym cieszyć, ponieważ on jest wspaniałym środkowym obrońcą i mamy nadzieję, że jak najdłużej będzie w reprezentacji. Niech ubiera biały kolor, bo lepiej w nim wygląda.

– W naszych relacjach nigdy nie może zabraknąć szacunku, a komentarze nie są tak ważne, jak dobra atmosfera i harmonia w zespole.

– Już to mówiłem, jeżeli technologia ma nam pomagać, tak jak dzisiaj, gdy anulowano bramkę Griezmanna, a potem uznano naszego gola, to jestem zwolennikiem wszystkiego, co ma pomóc. Dziś to był jedynie mecz towarzyski, ale na mistrzostwach Europy czy świata może się zdarzyć, że jakiś zespół odpadnie i będzie bardzo wkurzony.

– Słowa Piqué nie mogą zaboleć Realu. Mogłyby one zaboleć, gdyby wyszły od Iniesty, który nigdy nic nie mówi. Jednak takie słowa od Piqué to żaden problem.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czy się lubi albo szanuje(albo nie) Ramosa badz Pique to oni pokazują więcej klasy niz zakompleksione polskie dzieci kibicujace najlepszym klubom swiata, wylewajace żale na www.

@j0hnny88: Zgadzam się. Słowa Pique wywołały wielką burzę, ale jakby mentalne gównarze uważnie przeczytały całą wypowiedź to by się przekonały, że nie ma w niej nic złośliwego i jest pełna szacunku. I to samo w drugą stronę - czytam wypowiedź Ramosa i czuję szacunek do niego, że odpowiedział z klasą i potraktował słowa Gerarda z humorem. Ale nie, Ramos pies. Smutne trochę, ale co poradzić.
« Powrót do wszystkich komentarzy