Barça autorem największej remontady w historii europejskiego futbolu

Majerr

8 marca 2017, 23:27

Marca

69 komentarzy

FC Barcelona dokonała dzisiaj czegoś, co nigdy wcześniej w historii europejskich rozgrywek nie udało się żadnej drużynie. Katalończycy odwrócili wynik 0:4 z pierwszego meczu, co jest absolutnie bezprecedensowym wydarzeniem.

Po pierwszym meczu w Paryżu mało kto stawiał, że drużyna Luisa Enrique zdoła odwrócić losy rywalizacji z PSG. Katalończycy zdołali wyjść na prowadzenie 3:0, jednak po trafieniu Cavaniego wydawało się, że wszystko zostało już rozstrzygnięte, gdyż Barça potrzebowała kolejnych trzech goli. Mimo wszystko podopieczni Luisa Enrique zdołali doprowadzić do wyniku 6:1.

Dzisiejszy mecz już zapisał się złotymi zgłoskami na kartach futbolu, ponieważ Barça jest autorem największej remontady w historii europejskiej piłki. Bez wątpienia za każdym razem, gdy dany zespół będzie musiał dokonać remontady, przywoływany będzie dzisiejszy mecz Barcelony z PSG.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gratulacje dla UEFY za przyznanie 0% szans

@Remi70: No właśnie real dostał Napoli a my!??!? PSG!?!?!? Moja teoria FIFA chce zrobić finał LM BarcavsReal Madryt ale wiedzą, że real nie potrawi Las Palmas pokonać, więc Barcelona sobie wszystkich ogra (Bayern,PSG,Borussia itd.)

@Remi70: skoro nikt nie odrobił tyle goli to matematycznie wychodzi 0%. Prosta matematyka.

@Espanyolfan1208: Chyba raczej "ograniczona", a nie "prosta" matematyka... Ograniczyli się do historycznych statystyk jedynie. A przecież matematyczne szanse ma się zawsze.

@Remi70: Ale nie da się ich wyliczyć. Można za to wyliczyć, że 0% bo się to nie zdarzyło. A swoją drogą zdarzyło się pierwszy raz właśnie i już nie będzie 0% .
« Powrót do wszystkich komentarzy