Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Nowa ankieta: Czy wierzysz w dokonanie remontady i awans Barçy do 1/4 finału Ligi Mistrzów?

 15 lutego 2017, 18:19

 Majerr

 195 komentarzy

Emocje po wczorajszej dotkliwej porażce Barçy wciąż nie opadły. Po czterech latach Katalończycy znowu zostali postawieni pod ścianą, a ich szanse na awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów wydają się iluzoryczne. Nie ulega jednak wątpliwości, że pomimo tragicznego wyniku w pierwszym spotkaniu na Parc des Princes, część z Was do samego końca będzie wierzyć w remontadę.

Od momentu zmiany formatu europejskich rozgrywek na znaną nam wszystkim Ligę Mistrzów, fani Barçy jedynie raz musieli przełknąć równie gorzką pigułkę, jaką wczoraj zaserwowali im piłkarze PSG. W sezonie 2012/13 Barcelona także przegrała w pierwszym meczu na wyjeździe 0:4, aby następnie w całym dwumeczu polec z Bayernem aż 0:7. Wówczas gracze Blaugrany zapowiadali, że remontada es posible (remontada jest możliwa), jednak chłopcy Juppa Heynckesa brutalnie zweryfikowali szanse Katalończyków na odwrócenie losów rywalizacji.

Wczorajsza porażka może być dla barcelonismo jeszcze bardziej bolesna niż wspomniany blamaż z Niemcami, ponieważ wówczas Bawarczycy wyrzucili Barçę za burtę Ligi Mistrzów dopiero w fazie półfinałowej. Tym razem Katalończykom grozi jednak odpadnięcie już na etapie 1/8 finał najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek na świecie, a do takiej sytuacji ostatni raz doszło w sezonie 2006/07, kiedy to Liverpool awansował do ćwierćfinałów kosztem Barcelony Franka Rijkaarda.

Choć do rewanżu z PSG pozostało dokładnie 21 dni, my już teraz chcemy zapytać Was o to, czy Waszym zdaniem podopieczni Luisa Enrique są zdolni do odwrócenia losów rywalizacji. Czy w Waszym odczuciu remontada jest możliwa, czy też może PSG rozstrzygnęło ten dwumecz już w pierwszym spotkaniu na Parc des Princes? Zachęcamy do udziału w głosowaniu i podzielenia się swoimi odczuciami z resztą użytkowników FCBarca.com!

Udostępnij:

Sonda: Czy wierzysz w dokonanie remontady i awans Barçy do 1/4 finału Ligi Mistrzów?

FC Barcelona w Lidze Mistrzów

Wyniki, tabele, statystyki, wszystko co musisz wiedzieć o Lidze Mistrzów!

Komentarze (195)

Gorące tematy