Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Eduardo Inda: Gerard Piqué skrytykował członków zarządu podczas powrotu z Sewilli

 31 stycznia 2017, 19:07

 Ola

Źródło: Sport

 50 komentarzy

Jak donosi dziennikarz Eduardo Inda, w trakcie podróży powrotnej z Sewilli Gerard Piqué skrytykował członków zarządu Barcelony. Obrońca podobno jest zdenerwowany postawą klubu wobec krzywdzących decyzji sędziowskich, do których oliwy do ognia dolało nieuznanie bramki w meczu z Betisem.

W drużynie Barcelony wielu zawodników jest oburzonych pracą sędziów, a sytuacja z niedzielnego meczu przelała czarę goryczy. Najbardziej wojującym z arbitrami jest Gerard Piqué, który w ostatnim czasie niejednokrotnie publicznie ich krytykował. Jego zachowanie kontrastuje z powściągliwością członków zarządu oraz trenera Luisa Enrique. Według Eduardo Indy te rozbieżności są kością niezgody pomiędzy zawodnikiem a zarządem.

Eduardo Inda w programie „El Chiringuito” wyjawił, że podczas powrotu z Sewilli Gerard Piqué dał upust swoim emocjom w towarzystwie członków zarządu. Piqué rzekomo podszedł do nich i powiedział: „a teraz co powiecie po kradzieży w Sewilii, nie powiecie nic?”. Ewidentnie zdenerwowany kontynuował: „zaraz mamy dwumecz w Pucharze z Atlético i może nam się przytrafić to samo, dalej będziecie siedzieć cicho? I dalej każecie milczeć trenerowi?”.

Według wspomnianego dziennikarza zarząd jest tak zdumiony postawą zawodnika, że rozważa nawet podróżowanie innym samolotem na mecze, aby uniknąć podobnych sytuacji.

Udostępnij:

Komentarze (50)

Gorące tematy