Maradona krytykuje Messiego za nieobecność na gali FIFA

Łukasz Lewtak

10 stycznia 2017, 10:18

Mundo Deportivo

44 komentarze

Diego Maradona, który był jedną z gwiazd wczorajszej gali FIFA w Zurychu, skrytykował Leo Messiego za nieobecność na tym wydarzeniu.

– Jestem rozczarowany z powodu tego, że Messi nie przyjechał, ponieważ to tu można walczyć. Z domu, sprzed telewizora, nie da się nikogo pokonać – powiedział Maradona.

Mistrz świata z 1986 roku chyba nie miał świadomości, że Messi nie miał już o co walczyć, a ponadto decyzję o pozostaniu w Barcelonie podjęła cała drużyna Barçy, a nie tylko Leo.

Diego Maradona wypowiedział się również krótko na temat FIFA. – Ja nie odsunąłem się od FIFA, to FIFA odsunęła się ode mnie. Deklarowali, że zostawiają klucze, ale mi nigdy nie powiedzieli, gdzie one są.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zamiast bronic swojego rodaka ten go krytykuje. No ale cóż każdy ma prawo do swojego zdania. Mam nadzieje że Messi pozamyka im jadaczki na koniec roku i gracze Realu nie pojawią się na tej gali. Nie rozumiem jak Maradona uważa że "to tu można walczyć" o co ? O największy szum wokół swojej osoby? Myślałem że taki zawodnik jak Maradona który wygrał między innymi MŚ wie jak ważne są puchary drużynowe a nie indywidualne. Najwidoczniej wóda i koks wyżarły mu resztki mózgu.

« Powrót do wszystkich komentarzy