Maradona krytykuje Messiego za nieobecność na gali FIFA

Łukasz Lewtak

10 stycznia 2017, 10:18

Mundo Deportivo

44 komentarze

Diego Maradona, który był jedną z gwiazd wczorajszej gali FIFA w Zurychu, skrytykował Leo Messiego za nieobecność na tym wydarzeniu.

– Jestem rozczarowany z powodu tego, że Messi nie przyjechał, ponieważ to tu można walczyć. Z domu, sprzed telewizora, nie da się nikogo pokonać – powiedział Maradona.

Mistrz świata z 1986 roku chyba nie miał świadomości, że Messi nie miał już o co walczyć, a ponadto decyzję o pozostaniu w Barcelonie podjęła cała drużyna Barçy, a nie tylko Leo.

Diego Maradona wypowiedział się również krótko na temat FIFA. – Ja nie odsunąłem się od FIFA, to FIFA odsunęła się ode mnie. Deklarowali, że zostawiają klucze, ale mi nigdy nie powiedzieli, gdzie one są.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Krytykują i krytykują. Nie chciał Messi i reszta przyjechać to trudno. Koniec tematu i kropka. Rozpisują się o tym ile wlezie. Jak piłkarze Realu w bodajże 2011 roku nie przyjechali na galę Fify to nikt ich za to nie krytykował. A nawiązując do słów Maradony to o co niby walczyć? O nagrodę, która z góry była już ustalona. Messi mógłby tam pojechać, stanąć na rzęsach a nagrodę i tak wygrałby CR7.

« Powrót do wszystkich komentarzy