Maradona krytykuje Messiego za nieobecność na gali FIFA

Łukasz Lewtak

10 stycznia 2017, 10:18

Mundo Deportivo

44 komentarze

Diego Maradona, który był jedną z gwiazd wczorajszej gali FIFA w Zurychu, skrytykował Leo Messiego za nieobecność na tym wydarzeniu.

– Jestem rozczarowany z powodu tego, że Messi nie przyjechał, ponieważ to tu można walczyć. Z domu, sprzed telewizora, nie da się nikogo pokonać – powiedział Maradona.

Mistrz świata z 1986 roku chyba nie miał świadomości, że Messi nie miał już o co walczyć, a ponadto decyzję o pozostaniu w Barcelonie podjęła cała drużyna Barçy, a nie tylko Leo.

Diego Maradona wypowiedział się również krótko na temat FIFA. – Ja nie odsunąłem się od FIFA, to FIFA odsunęła się ode mnie. Deklarowali, że zostawiają klucze, ale mi nigdy nie powiedzieli, gdzie one są.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Brawo a panów na dole. Dla was Ronaldinho który prze hulał karierę w równie idiotyczny sposób jest bogiem a Maradona jak juz cos powie nie tak o messim czy Barcelonie jest zły,be,narkoman,niech idzie... akurat kto jak kto ale taka legenda i najlepszy piłkarz na świecie moze mowić co chce.

A co do braku obecności na gali,snujecie jakies dziwne teorie ze nie przyjechali bo fifa mafia? Przecież kilka arytkułów w stecz jest wyraźnie napisane ze nie przyjechali bo przygotowują sie do rewanżu z bilbao...

« Powrót do wszystkich komentarzy