Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Mestre: Negocjujemy przedłużenie umowy z Rakiticiem

 9 stycznia 2017, 11:10

 Ola

Źródło: AS, Marca, Sport

 29 komentarzy

Wiceprezydent FC Barcelony Jordi Mestre po zakończeniu meczu z Villarrealem wypowiedział się m.in. na temat błędów sędziowskich. Jego zdaniem powinny zostać wprowadzone udogodnienia technologiczne dla arbitrów.

– Mam przewagę, bo mam telewizor. Możemy zobaczyć, że Soriano popisał się świetną paradą. W drugiej sytuacji piłka trafiła Mascherano w rękę. Musimy dać szansę popełniania błędów arbitrom i starać się znaleźć rozwiązanie w postaci określonych środków technologicznych. Nie rozumiem, dlaczego w futbolu nie możemy tego zrobić. Proponujemy to od miesięcy. Ręka Bruno jest zamierzona, ale nie ograniczałbym się do konkretnego momentu. Bronimy sędziów, to nie jest łatwa praca i trzeba im pomóc.

– Ja nie lubię przegrywać nawet w chińczyka, więc remis mnie nie satysfakcjonuje. Z całym szacunkiem do Villarrealu uważam, że ze względu na stworzone okazje powinniśmy wygrać. Nie zrobiliśmy tego, bo zdobyliśmy gola na ostatnią chwilę. Villarreal ma dobrą drużynę, ale uważam, że po takim meczu, jaki zagraliśmy, zasłużyliśmy na coś więcej niż jedna bramka. MSN wyglądało, jakby nie miało za sobą wakacji. Grali tak samo jak w zeszłym roku. Leo zdobył świetną bramkę, ale to, że nie wygraliśmy, nie jest ich winą. Wygrywamy i przegrywamy wszyscy.

– To nie jest oczekiwany wynik, ale zostało wiele kolejek do rozegrania. Przy takiej grze jesteśmy optymistami i będziemy dalej walczyć o mistrzostwo. Z taką grą możemy odrobić straty.

Wiceprezydent wypowiedział się też na temat relacji z Tebasem: – przywitaliśmy się kulturalnie. Uprzejmość nie odbiera odwagi. My bronimy pewnej pozycji i nie przestanę się z nim witać z tego powodu. Jednak na poziomie instytucyjnym jesteśmy w tym samym miejscu, co w ostatnich miesiącach.

Na koniec Mestre skomentował plotki łączące Rakiticia z Juventusem i Manchesterem City: – mogę jedynie powiedzieć, że negocjujemy przedłużenie umowy z Ivanem.

Udostępnij:

Komentarze (29)

Gorące tematy