Piqué: Co tydzień dostaję więcej argumentów na to, co powiedziałem kilka dni temu

Dariusz Maruszczak

9 stycznia 2017, 09:30

Marca

44 komentarze

Gerard Piqué wypowiedział się na temat spotkania z Villarrealem, poruszając również wątek sędziowania w La Lidze. Obrońca uważa, że Barcelona była w tym meczu lepsza od swoich rywali i stać ją jeszcze na to, by walczyć o mistrzostwo Hiszpanii.

Dwa zagrania ręką Bruno Soriano

Były dwa zagrania ręką Bruno, to oczywiste. Widziałem również rękę Mascherano, ale jeśli rozmawiamy o intencjach, to w przypadku jednego i drugiego powinny zostać one przeanalizowane. Ja nie będę o tym rozmawiać. Co tydzień dostaję więcej argumentów na to, co powiedziałem kilka dni temu.

Lepsi od Villarrealu

Zagraliśmy dużo lepiej niż oni, ale myślę, że zdecydowały detale. Byliśmy nieskończenie lepsi. Zagraliśmy świetny mecz, nasza gra była bardzo spokojna. Rywale dobrze zamknęli się w defensywie, ale i tak mieliśmy znacznie więcej okazji od nich. 

Sędziowanie

Sędziowie? Widzieliśmy, jak to wyglądało. To oczywiste, co stało się dziś na boisku. Nie trzeba mówić nic więcej.

Szanse w La Lidze

La Liga nie jest jeszcze stracona. Jestem przekonany, że możemy zmienić tę sytuację. Możemy zdobyć mistrzostwo, ale musimy poprawić pewne rzeczy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Każda przesada jest zła. Moim zdaniem Pique przesadził z tym nieskończenie lepsi. Jakby byli wczoraj tak nieskończenie lepsi to by walnęli manitkę i pojechali sobie spokojnie do domów. Villarreal zagrał bardzo dobry mecz. Barcelona nie miała swobody w wyprowadzaniu piłki i przydarzały się głupie straty. Neymar zagrał fatalnie, praktycznie same straty. Leo też jak na siebie to dość przeciętne zawody. Bramka genialna, ale także wdawał się w często niepotrzebne dryblingi przez co też dość często tracił piłki. Iniesta grał nieźle, ale to też jeszcze nie to co pokazał na tle Realu. Gomes słabo, ale Denis wcale nie lepiej. W obronie też były dziury i Villarreal wyprowadzał od czasu do czasu bardzo groźne kontry i gdyby byli bardziej skuteczni równie dobrze Barcelona mogła stracić z 3 albo 4 bramki i by była kompromitacja. Także nie nie zgodzę się z Gerardem że Barca w tym spotkaniu była nieskończenie lepsza.

@geass: A co ty grałeś w tym meczu że wiesz że Barca nie była nieskończenie lepsza? Chyba ten co grał wie lepiej niż ten co oglądał i tylko krytykował że niby pomocy nie ma i że nie są w formie piłkarze.
« Powrót do wszystkich komentarzy