Piqué: Co tydzień dostaję więcej argumentów na to, co powiedziałem kilka dni temu

Dariusz Maruszczak

9 stycznia 2017, 09:30

Marca

44 komentarze

Gerard Piqué wypowiedział się na temat spotkania z Villarrealem, poruszając również wątek sędziowania w La Lidze. Obrońca uważa, że Barcelona była w tym meczu lepsza od swoich rywali i stać ją jeszcze na to, by walczyć o mistrzostwo Hiszpanii.

Dwa zagrania ręką Bruno Soriano

Były dwa zagrania ręką Bruno, to oczywiste. Widziałem również rękę Mascherano, ale jeśli rozmawiamy o intencjach, to w przypadku jednego i drugiego powinny zostać one przeanalizowane. Ja nie będę o tym rozmawiać. Co tydzień dostaję więcej argumentów na to, co powiedziałem kilka dni temu.

Lepsi od Villarrealu

Zagraliśmy dużo lepiej niż oni, ale myślę, że zdecydowały detale. Byliśmy nieskończenie lepsi. Zagraliśmy świetny mecz, nasza gra była bardzo spokojna. Rywale dobrze zamknęli się w defensywie, ale i tak mieliśmy znacznie więcej okazji od nich. 

Sędziowanie

Sędziowie? Widzieliśmy, jak to wyglądało. To oczywiste, co stało się dziś na boisku. Nie trzeba mówić nic więcej.

Szanse w La Lidze

La Liga nie jest jeszcze stracona. Jestem przekonany, że możemy zmienić tę sytuację. Możemy zdobyć mistrzostwo, ale musimy poprawić pewne rzeczy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bla, bla bla, po każdym meczu, w którym tracimy pkt słyszę to samo. Możemy jeszcze wygrać tylko trzeba coś poprawić. I nadchodzi kolejny mecz i jest gorzej niż było. Po prostu zacznijcie biegać, a nie chodzić po boisku.

@pawel_was: Jak każdemu zdarzają się zadyszki. Myśle, że to chwilowe. Trzeba troche świeżości, jakiegoś dobrego transferu i będzie dobrze. Możliwe, że potrzebują dostać konkretne baty, że przez cał mecz nie będą mieli nic do powiedzenia i wtedy zacznie się inne myślenie. Enrique sie wypowiada, że może potrzebować roku przerwy jak Guardiola bo jest zmeczony i to zmeczenie wychodzi.

@dawka22pl: Baty to my już dostaliśmy od Celty, czy Realu Sociedad. A poprawy nie widać. Oglądam wszystkie mecze i widzę różnice z poprzedniego sezonu. Gramy za wolno do przodu. Mało naciskamy na bramkę i nie oddajemy strzałów.
Wydaje mi się, że na koniec sezonu możemy powalczyć o 3 pozycję.

@pawel_was: Ja również oglądam wszystkie mecze i cały czas wierze, że Barca jak zawsze się podniesie. Mamy najlepszych piłkarzy na świecie i potrzeba jedynie świeżości, żeby znowu zacząć grać na najwyższym poziomie.

« Powrót do wszystkich komentarzy