André Gomes: Jestem wdzięczny za zaufanie trenera

Julia Cicha

10 grudnia 2016, 19:00

Mundo Deportivo

31 komentarzy

Andre Gomes był jedną z niespodzianek w pierwszym składzie Barcelony w dzisiejszym meczu z Osasuną. Zakładano bowiem, że potrzebuje odpoczynku, ponieważ ostatnio grał niezwykle często.

– Możliwość gry zawsze jest ważna dla zawodnika. Jestem wdzięczny kolegom i trenerowi za otrzymane zaufanie – powiedział Portugalczyk po zakończeniu spotkania.

– Muszę próbować przystosować się do stylu gry drużyny. Każdy musi przyzwyczaić się do swojej pozycji, wykonywać swoją pracę i pomagać ekipie – dodał.

Na koniec Andre Gomes pochwalił Leo Messiego, autora dwóch bramek, chociaż nie chciał wypowiedzieć się na temat potencjalnego zdobywcy tegorocznej Złotej Piłki: – nie można zwracać uwagi na to, co mówią ludzie. Messi strzelił dwie piękne bramki w drugiej połowie, a ludzie myśleli, że nie grał dobrze w pierwszej. Wszyscy jednak wiemy, jaki jest Leo.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

zawodnik tego typu nie byl nam potrzebny. mamy rakiete.

@DGall: Zbedna kopia rakitica. Ja nie znosze jak widze 3 defesywnych pomocników jednocześnie. Rakitic Gomes i Busi . Wtedy w zasadzie nic nie kreujemy.

Zobaczmy w realu jest Modric Kroos i piłki stale lęca regularnie do adresata.
Owszem Mordric to inny typ pomocnika ale szybszy i bardziej kreatywny od Rakiety i Gomeza.

Gomes jest 10 a u nas takiej pozycji niema. FAIL transfer dla Lucho.

Xavi zjada cała pomoc. Pod każdym wzlgędem. Teraz takiego Xaviego ma real.
Ronaldinho w wieku 36 lat jest lepszy wiem bo oglądałem ten meczyk Maradonna i reszta świata czy ja to tam było. Na stojąco nadal potrafił posyłać piekne piłki.

@Wojciech6: Nie zgadzsm sie i uwazam ze Gomez po utitim to najlepszy transfer. Najbardziej jreatywny z pomicnikow po iniescie. No i wzrost ma a tego nam troche brakuje.

@prezes757: Kiedy w ostatnich 17 meczach wykorzystał swój wzrost? Faktycznie kreuje grę ale do tyłu.
« Powrót do wszystkich komentarzy