Zakończyła się faza grupowa Ligi Mistrzów

Łukasz Lewtak

8 grudnia 2016, 08:01

84 komentarze

Wczoraj wieczorem zakończyła się faza grupowa Ligi Mistrzów. Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia i potencjalnych rywali FC Barcelony w 1/8 finału.

Barça zakończyła rywalizację w grupie C na pierwszym miejscu, dlatego też w poniedziałkowym losowaniu może trafić na zespoły, które zajęły drugie miejsca. W 1/8 finału nie mogą jednak zmierzy się ze sobą drużyny z tego samego kraju, stąd też mimo że Real Madryt i Sevilla zakończyły rywalizację grupową na drugiej pozycji, na pewno nie staną naprzeciwko Barcelony w lutym przyszłego roku. Barça nie zagra także z Manchesterem City, który był przeciwnikiem Blaugrany w grupie C.

Z grona ośmiu zespołów, które zajęły drugie miejsca w swoich grupach, Barça może zmierzyć się więc z pięcioma -  Bayernem Monachium, Paris Saint-Germain, Benfiką, FC Porto i Bayerem Leverkusen. Pierwszy mecz 1/8 finału Barcelona zagra na wyjeździe. Losowanie par tej fazy Ligi Mistrzów odbędzie się w najbliższy poniedziałek o 13:00.

Pełen podział na koszyki przed losowaniem 1/8 finału Ligi Mistrzów wygląda następująco:

W najbliższych dniach na łamach FCBarca.com będziemy prezentować potencjalnych rywali FC Barcelony w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Łysy dzwonił, podał mi pary:

Arsenal - Bayern
Napoli Leverkusen
Barca - PSG
Atleti - Porto
Monaco - ManCity
Dortmund - Sevilla
Leicester - Real Madryt
Juve - Benfica

A tak w ogóle to jest jakiś STS, który pozwala obstawiać pary LM? :)

@antek025: LYSY z Brazzera podał Ci?

@antek025: ale teraz walisz faile. Łysy siedzi już w FIFIE.
« Powrót do wszystkich komentarzy