Zagubiony Paco Alcácer

Majerr

19 listopada 2016, 19:41

Sport

103 komentarze

W meczu przeciwko Máladze w pierwszym składzie Barçy pojawił się Paco Alcácer, który zastąpił zawieszonego za kartki Luisa Suáreza. Były zawodnik Valencii z pewnością nie będzie dobrze wspominał dzisiejszego spotkania.

Młody zawodnik Barçy miał dziś kolejną szansę na to, aby udowodnić, że jest w stanie być czwartym napastnikiem zespołu i alternatywą dla któregoś z członków MSN, gdy ten będzie kontuzjowany lub nie będzie mógł zagrać z powodu sankcji, tak jak w dzisiejszym meczu Luis Suárez.

Napastnik Barçy starał się w początkowych minutach meczu pokazywać do gry, jednak, jak poinformował @carles_domenech z telewizyjnego kanału sportowego TDP, Alcácer ani razu nie dotknął piłki od 10. do 41. minuty. Oznacza to tym samym, że były piłkarz Valencii aż przez 31 minut był praktycznie poza grą.

W niejednej sytuacji można było zobaczyć, jak Alcácer bardzo wyraźnie znajdował się na pozycji spalonej. Oprócz tego nie układała mu się współpraca z kolegami z linii ataku Turanem i Neymarem.

Na powyższym zdjęciu możecie zobaczyć, w jakich strefach boiska najczęściej pojawiał się Alcácer. Wynika z niego, że napastnik Barçy rzadko uczestniczył w grze, a ponadto pojawiał się w bardzo różnych pozycjach na murawie, co nie służyło niczemu dobremu. Nie ulega wątpliwości, że nowy napastnik Barçy zmarnował swoją kolejną szansę na pokazanie się z dobrej strony.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ten koles to poraka co to za zmiennik to chyba jakies jaja ale cala barca slabo zagrala szkoda tylu punktow straconych u siebie
« Powrót do wszystkich komentarzy