Cristiano: Ja mam trzy Złote Piłki, a Xavi nie ma żadnej

Ola

10 września 2016, 20:03

Sport

193 komentarze

Po zakończeniu meczu Realu z Osasuną Cristiano Ronaldo został zapytany o ostatnie wypowiedzi Xaviego, w których były kapitan Barcelony tłumaczył się ze swoich słów o inteligencji Portugalczyka.

– Jestem najczęściej wyszukiwanym piłkarzem w Internecie. Kiedy Xavi mówi o mnie, to szuka rozgłosu. Wygrał wszystko, ale żadnej Złotej Piłki, a ja mam trzy. A teraz gra w Katarze. Nawet nie wiem, czy jeszcze gra w piłkę… – skomentował lekceważąco Portugalczyk.  

Przypominamy, że kilka dni temu Xavi udzielił wywiadu, w którym rozwinął swoją wypowiedź sprzed kilku miesięcy („Ronaldo jest świetny fizycznie, ale Messi ma zarówno kondycję fizyczną, jak i inteligencję”). Generał w ten sposób wyjaśnił, co chciał przekazać: –powiedziałem tylko, że fizycznie i psychicznie Messi nie ma sobie równych. Głupcy nie mogą grać w piłkę, przynajmniej na takim poziomie jak Cristiano. Trzeba posiadać bystrość umysłu i Portugalczykowi jej nie brakuje, ale z kolei nie ma szczęścia, że musi rywalizować z Messim. Nie ma pomiędzy nimi porównania i wszyscy na świecie to widzą, oprócz ludzi związanych z Realem Madryt 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Najżałośniejszy piłkarz jakiego widziałem...
« Powrót do wszystkich komentarzy