Barça pozwala Rafinhi jechać na igrzyska olimpijskie

Julia Cicha

28 czerwca 2016, 20:57

Mundo Deportivo

16 komentarzy

Rafinha Alcântara otrzymał pozwolenie od FC Barcelony na wyjazd na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro, jak informuje portal Globoesporte.

Klub doszedł ponoć do porozumienia z CBF i pozwolił na wyjazd pomocnika, który nie zagrał w Copa América ze względu na kontuzję. Rogerio Micale ogłosi jutro listę powołanych zawodników, na której prawdopodobnie znajdzie się Rafinha. Negocjacje odnośnie udziału Brazylijczyka w IO prowadził Gilmar Rinaldi.

Rafinha spędził ostatnie tygodnie w Barcelonie, lecząc kontuzję. W dniach 3-19 sierpnia razem z Neymarem zagra w igrzyskach, przez co obaj opuszczą mecz o Superpuchar Hiszpanii oraz początek sezonu ligowego.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Na Superpuchar starczy Leo, po przegraniu kolejnego finału sportowa złość sięgnęła w nim już chyba zenitu, a wiadomo, że Messi, któremu wjechano na ambicję, to Messi robiący rzeczy z kosmosu.

Ciekawe jak daleko zajda.

Widzę, że Denis Suarez będzie kluczowy na pierwsze mecze.
konto usunięte

Dobrze że Rafa zagra na IO zrobi kolejny krok do wielkiej formy, będzie jedynie Neymara brakowało w superpucharze, bo w lidze(przypuszczam) trafimy jakiegoś słabszego rywala na początek.

Denis pokaże, że po coś go ściągnęliśmy ! :) nie bójcie się, będzie dobrze :D

Neymar kolejny raz opuszcza początek sezonu kiedy jest bardzo potrzebny...

Fajnie jak by chociaż przywieźli medal jak już jad.

Te wyjazdy też im tam są tak potrzebne jak krowie jajka.

Będzie szansa dla rezerwowych może któryś z nich wygryzie kogoś z MSN ;)
żarcik oczywiście.

Czyli początek sezonu zapowiada się nieciekawie, szczególnie bez Neymara :/

Szkoda że Neymar opuści ważne mecze na początku sezonu, ale trzeba będzie sobie poradzić. Bez Rafinhi się obejdzie, ale z Neyem to już inna sprawa.