Ankieta: Jak postąpił(a)byś w kwestii przyszłości Mascherano i Alvesa na Camp Nou?

Majerr

29 maja 2016, 12:38

121 komentarzy

W ostatnich dniach w katalońskiej prasie bardzo dużo uwagi poświęca się odejściu z klubu Alvesa i Mascherano. Chcemy poznać Waszą opinię i zapytać Was, co Wy zrobilibyście w kwestii przyszłości Brazylijczyka i Argentyńczyka na Camp Nou?

Kilka dni temu kataloński Sport w ciągu tej samej doby zaserwował kibicom Barçy dwie prawdziwe informacyjne bomby z rynku transferowego. Najpierw gazeta stwierdziła, że Javier Mascherano posiada wstępne porozumienie z Juventusem, a następnie padła wiadomość o odejściu Alvesa również do zespołu mistrza Włoch. Pod tymi artykułami na naszym portalu rozgorzała gorąca dyskusja, dlatego chcemy, abyście mogli jeszcze lepiej wyrazić swoją opinię.

Tym razem chcemy zapytać Was, jak postąpilibyście w kwestii przyszłości Mascherano i Alvesa na Camp Nou. Uważacie, że Barça powinna postarać się o zatrzymanie obu zawodników, a może wręcz przeciwnie, ich czas dobiegł już końca? Czy któryś z nich powinien przestać reprezentować barwy Blaugrany w przyszłym sezonie? Zachęcamy do udziału w ankiecie, którą znajdziecie również na stronie głównej FCBarca.com.

Ankieta

Jak postąpił(a)byś w kwestii przyszłości Mascherano i Alvesa na Camp Nou?

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mascherano niech zostanie a Alves idzie gdzie chce
« Powrót do wszystkich komentarzy