Mascherano chce podjąć decyzję o swojej przyszłości po zakończeniu Copa América

Majerr

29 maja 2016, 12:12

Mundo Deportivo

11 komentarzy

Javier Mascherano przebywa obecnie z reprezentacją Argentyny, z którą weźmie udział w jubileuszowym Copa América (od 4 do 27 czerwca). Gracz Barçy postanowił, że wszelkie decyzje dotyczące swojej przyszłości podejmie po zakończeniu mistrzostw Ameryki Południowej.

W ostatnich dniach sporo pisze się o Mascherano, który ma mieć wątpliwości dotyczące kontynuowania swojej kariery na Camp Nou. El Jefecito ma być zaniepokojony intencjami klubu, chcącego pozyskać nowego stopera, który przypuszczalnie miałby wejść w miejsce Argentyńczyka. Oprócz tego Mascherano pragnie występować w środku pola, a swój kontrakt pod względem ekonomicznym uważa za przestarzały. Do tego należy dodać problemy fiskalne gracza, który obawia się, że może zostać skazany i trafić do więzienia.

Javier Mascherano wie, że klub oraz Luis Enrique nie chcą jego odejścia. Zawodnik ze spokojem oczekuje na jakiś telefon z Barcelony i postanowił, że wszelkie decyzje dotyczące przyszłości podejmie po zakończeniu Copa América. Teraz pragnie skoncentrować się jedynie na futbolu i nadchodzących mistrzostwach Ameryki Południowej.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jakby chciał zostać, to powiedziałby, ze zostanę. Coś jest na rzeczy..

Zgadzam się zasługuje w 100% jestem zdania że musi zostać.

Bartra też był w/g Lucho kluczowym zawodnikiem. Jaką wiarygodność w oczach Masche ma teraz gdy mówi się o sprowadzeniu nowego stopera? Wcale nie zdziwię się jak podejmie decyzję o odejściu. To nie jest typ zawodnika który zaakceptuje rolę zamiennika.

Waleczny gra z serce mało takich też jestem zdania że musi zostać.

Co tu się mu dziwić, jeśli faktycznie miałby dołączyć jakiś dobry ŚO to wiadome jest że miałby obawy iż nie będzie grał, miejmy nadzieję że zostanie jednak i się dogadają.

Jak dla mnie to jego styl gry najbardziej przypomina mi PUYOL'A , a wiadomo ile znaczył Tarzan dla Barcy. Bez dwóch zdań musi zostać!!!

Niech podejmuje decyzje teraz. Jeśli będzie chciał odejść to potrzebujemy czasu na odpowiednie ruchy transferowe.

Myślę, że pozystanie stopera, który będzie wyższy, szybszy od Mascherano nie będzie trudne. Jednak zastąpić Masche i jego prostopadle crossy chociażby do Alvesa czy jego waleczność i bycie "szefunciem" na boisku to zadanie bardzo trudne. Kupienie nowego stopera to priorytet, jednak dla dobra szatni Masche musi zostać.

Musi zostać. No bo kto za niego będzie po każdej akcji podbiegał po wskazówki do Lucho? :(

Mam nadzieje,że zostanie. Nigdzie indziej nie będzie mu lepiej. Takiego piłkarza który biega za trzech nie zastąpimy.

Jak nie zostanie, to to będzie wielka strata dal zespołu. Żadne pieniądze go nie zastąpią.