Neymar wściekł się na Jordiego Albę podczas meczu z Valencią

Ola

19 kwietnia 2016, 20:15

Sport

107 komentarzy

Kiedy sprawy nie układają się po myśli piłkarzy, w zespole pojawiają się zgrzyty. W programie "El Día Después" pokazano, jak podczas meczu z Valencią Neymar zezłościł się na Jordiego Albę za brak podania.

Do sprzeczki doszło podczas jednej z akcji ofensywnych Barcelony. Wówczas Neymar poprosił Jordiego, aby ten zagrał mu piłkę, jednak boczny obrońca wybrał inną opcję. To rozwścieczyło Brazylijczyka, który krzyknął do kolegi: „pieprz się! Co? Co? Masz jakiś problem?”.

Obaj gracze udali się w swoją stronę, jednak Jordi Alba wyciągnął palec w kierunku kolegi, dając mu do zrozumienia, że nie powinien się tak zachowywać. Lewy obrońca to również jeden z tych zawodników Barcelony, którzy mają charakter.

Kiedy zespół przechodzi trudny okres, szuka się wszystkiego, aby potwierdzić, że kryzys stał się faktem. Jednakże na dzisiejszym treningu nie widać było żadnych przesłanek, które mogłyby świadczyć o kryzysie w drużynie. Atmosfera w zespole jest dobra, szczególnie pomiędzy trójką napastników. Dobre relacje Messiego z Neymarem przynajmniej na chwilę obecną nie są zagrożone.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Teraz go sprzedajecie ale gdy Messi miał kontuzję to Neymar - przyszłość Barcelony, najlepszy na świecie, dorównujący poziomowi Messiego, jego następca... a teraz gdy brak mu formy to nagle zmieniacie zdanie... Ale ucichniecie znów gdy powróci mu forma ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy