Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Majerr

11 kwietnia 2016, 09:45

67 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

„Nikt nie powiedział, że będzie łatwo” – Mundo Deportivo umieszcza na swojej okładce słowa Andrésa Iniesty. Po ostatnich wpadkach kapitan Barçy i Javier Mascherano przesłali wiadomości, w których wyrazili wiarę w drużynę. Piłkarze Barçy mieli przyznać się do swoich błędów i być teraz w 100% gotowi na ostatnią prostą sezonu. Gazeta dokonuje dzisiaj analizy pięciu czynników, które według niej spowodowały zniżkę formy w Lidze. Nieco niżej wiadomości dotyczące Ligi Mistrzów: „48 godzin do rewanżu w Champions League. Luis Suárez będzie luksusowym wzmocnieniem na Calderón, które nie przyjmie dobrze Ardy Turana”. Na samym dole podsumowanie zwycięstwa Leicester z Sunderlandem. Lisom brakuje już tylko trzech wygranych do sięgnięcia po tytuł mistrzowski.

„Wielki szef Mascherano” – kataloński Sport ujawnia, w jaki sposób Argentyńczyk podniósł na duchu szatnię Barçy po porażce na Anoeta. W dzisiejszym wydaniu znajdziemy pięć powodów, dla których warto wierzyć w zespół Luisa Enrique. Na dole przeczytamy analizę Pichiego Alonso, który stwierdził, że Barçy brakuje świeżości i ławki. Obok wiadomość o Leicester: „o krok od napisania historii”.

„Tak, można” – Marca zaczyna podgrzewać atmosferę przed jutrzejszym meczem z Wolfsburgiem. W Madrycie już tworzą atmosferę remontady. Carvajal ma być jedyną zmianą w składzie względem spotkania w Niemczech. Z prawej strony dziennik odnosi się do meczu Atlético przeciwko Barçy: „razem ku zwycięstwu. Kibice Atléti rozpowszechniają kampanię o zasięgu światowym, w której wyrażają przekonanie o dokonaniu remontady”. Na dole wyniki wczorajszych spotkań La Ligi oraz informacja o Leicester: „blisko snu, Leicester o trzy zwycięstwa od tytułu”.

„To będzie magiczna i perfekcyjna noc” – madrycki AS umieścił słowa Cristiano Ronaldo, który poprosił kibiców o wsparcie podczas meczu przeciwko Wolfsburgowi. Portugalczyk powiedział: „będzie trzeba zachować chłodne serce w wielu momentach i umieć cierpieć”. Powyżej dziennik pisze o kibicach Atlético, którzy zalewają Madryt i portale społecznościowe hasłem „nigdy nie przestawaj wierzyć”. Na samej górze czytamy: „zniżka formy Messiego i Neymara uderza w Barçę. Pomimo utraty znacznej przewagi Barça wciąż jest faworytem bukmacherów do zdobycia mistrzostwa”. Na samym dole gazeta pisze o Leicester: „na krawędzi bohaterskiego czynu, trzy zwycięstwa do tytułu mistrzów Premier League".

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym Mache na okładce? Co niby takiego powiedział, zrobił w szatni po meczu na Anoeta??
« Powrót do wszystkich komentarzy