Specjalna fryzura Iniesty na mecz z Arsenalem

Kamil Piłaszewicz

24 lutego 2016, 14:42

Sport

51 komentarzy

Andrés Iniesta postanowił zmienić swoją fryzurę na mecz przeciwko Arsenalowi, który został rozegrany w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Andrés Iniesta tuż przed spotkaniem z Kanonierami zaszokował nieco fanów Blaugrany, przerabiając swoją fryzurę w stylu Neymara. Hiszpan już kiedyś zdecydował się na podobny wygląd, a miało to miejsce podczas niedawnych Klubowych Mistrzostw Świata, jednak tym razem fryzura kapitana Barçy była jeszcze odważniejsza.

Zmiana ta była zaskakująca, ponieważ Andrés zawsze był postrzegany jako gracz, który powściągliwie podchodził do tematu ubierania się czy też prezentowanego stylu bycia. Kapitan Barçy sam nie ujawniał powodu podjęcia takiej deceyzji, jednak z upływem czasu wydało się, że Iniesta zdecydował się na taką fryzurę w hołdzie dla swojej pięcioletniej córki Valerii. Jeden z bohaterów ulubionej mangi (Kewpie) Valerii charakteryzuje się właśnie taką fryzurą, dlatego Andrés postanowił naśladować tę postać i się do niej upodobnić. Sam Hiszpan zapytany o nową fryzurę zażartował, że wygląda w niej nieco młodziej. 

Tak jak w przypadku Klubowych Mistrzostw Świata, gdy Barça po raz trzeci w historii sięgnęła po ten prestiżowy mistrzowski tytuł, tym razem nowa fryzura Iniesty także przyniosła szczęśćie. Na Emirates Stadium okazja była wyborna, ponieważ po dwóch miesiącach przerwy do gry powrócił najbardziej prestiżowy klubowy turniej na świecie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Każdy beke cisnął z Iniesty a tu się okazuje że zrobił to dla córki , dla mnie piękne ;')
« Powrót do wszystkich komentarzy