Piqué: Jeśli nie wygramy Ligi, to będzie nasza wina

Looky

2 lutego 2016, 11:40

Mundo Deportivo

32 komentarze

Andrés Iniesta otrzymał wczoraj nagrodę dla najlepszego sportowca 2015 roku na gali organizowanej z okazji 110. rocznicy założenia Mundo Deportivo. Po jej zakończeniu pomocnik Barçy udzielił krótkiej wypowiedzi. Z mediami rozmawiał również inny laureat Gerard Piqué.

- Liga nie jest wygrana. Mówię to, bo tak czuję i taka jest rzeczywistość. Musimy patrzeć naprzód. Nasze wyniki w styczniu były bardzo dobre, ale wszyscy doskonale wiemy, że każde zwycięstwo dużo kosztuje. Czujemy jednak, że nasza praca jest taka, jaka powinna być. Nadal chcemy wygrywać - powiedział Iniesta.

Na gali nagrodony został również Gerard Piqué, który w rozmowie RAC1 mówił w podobnym tonie co kapitan Barçy. - Liga nie jest jeszcze wygrana, ale jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji i jeśli nie wygramy, będzie to nasza wina. Nie możemy do tego dopuścić - ocenił środkowy obrońca. - W Pucharze Króla mierzyliśmy się z bardzo twardymi rywalami i wiele spotkań rozgrywaliśmy o godzinie 16, ktora nie jest idealna, ale akceptujemy to jak wszystko inne. Cieszę się, że ludzie nie są zadowoleni, bo to czyni nas wszystkich bardziej ostrożnymi - odpowiedział zapytany  o nie najlepszą dyspozycję fizyczną w ostatnich meczach.

- Nigdy nie lubimy przegrywać. Nie lubimy tego uczucia porażki, tak indywidualnie, jak i zespołowo. Są momenty, w których mimo że jesteś najlepszy, nie możesz wygrać, ale my mamy nadzieję, że nadal będziemy zwyciężać. To, co robimy, robimy dobrze i teraz trzeba się tym cieszyć.

Na gali obecny był również Ronaldinho. - Jestem fanem Barçy i jestem przekonany, że ten zespół nadal będzie tworzył historię. Mam nadzieję, że wygra Ligę Mistrzów drugi raz z rzędu. Jest bardzo mocny, ma najlepszych zawodników. Moja Barça czy ta obecna? Zostaję przy swojej. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem grać w Barcelonie. Stworzyliśmy historię - odpowiedział z uśmiechem Brazylijczyk.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Komentarz usunięty

@christo: Mam nadzieje, że to troll.

@christo: Ostro, Iniescie moglo przejsc, ale Pique juz nie. Odstaw koles to co bierzesz, bo majaczysz. Podlapales nagonke na Pique i teraz co on nie powie, to jest zle i feee.

@christo: Nie wytrzezwiales jeszcze po sylwestrze? ..rece opadaja

@christo: pique jest trochę pierdo.....ty
ale to dobry człowiek :)

;P
konto usunięte

@christo: ,,Taaakiee", ,,głupiuuutki", ,,ideaaalnieee"- nie wiem ile masz lat, ale brzmisz jak przygłupia trzynastolatka. I również mam nadzieję, że to troll.
« Powrót do wszystkich komentarzy