Barça poznała już czterech możliwych rywali w 1/8 finału Ligi Mistrzów

Ola

9 grudnia 2015, 10:30

Sport

105 komentarzy

Barça zna już czterech możliwych przeciwników w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wczoraj do fazy pucharowej awansowały z drugiego miejsca Benfica, Juventus oraz PSV. Te zespoły dołączają do PSG, który już wcześniej zapewnił sobie drugą pozycję w swojej grupie.

Dziś poznamy pozostałych hipotetycznych rywali Barçy w kolejnej rundzie Ligi Mistrzów. Będą to dwa lub trzy zespoły w zależności od tego, czy Valencia awansuje, ponieważ drużyny z tej samej ligi nie mogą grać przeciwko sobie na tym etapie rozgrywek.

W grupie F szansę na drugie miejsce mają Olympiacos i Arsenal, w grupie G – Porto, Dynamo Kijów oraz Chelsea, a w grupie H – Gent i Valencia. Najciężej zapowiadają się starcia z Juventusem i PSG. Włosi mieliby okazję do rewanżu za ostatni finał Ligi Mistrzów, natomiast PSG w ostatnim czasie często mierzył się z Barçą w tych rozgrywkach i zawsze to Katalończycy byli górą. Najbardziej przystępnym rywalem byłaby w tej chwili Benfica, o włos przed PSV, które wyeliminowało z Ligi Mistrzów Manchester United van Gaala.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ja bym chciał w końcu Arsenal
« Powrót do wszystkich komentarzy