Busquets: Suárez to obok Lewandowskiego najlepszy środkowy napastnik na świecie

Łukasz Lewtak

5 grudnia 2015, 23:09

AS

97 komentarzy

Tuż po zakończeniu meczu z Valencią na Estadio Mestalla Sergio Busquets udzielił krótkiej wypowiedzi dla Movistar+.

Strata punktów: „Przyczyną tego remisu było wszystko po trochu. Byliśmy lepsi, ale nie mieliśmy okazji. W głupiej akcji dobrze zachował się Alcácer i doprowadzili do remisu w momencie, w którym nie mieliśmy już czasu na reakcję. Trzeba iść do przodu”.

Zmiana dynamiki?: „Nie jest to krok wstecz, ponieważ nadal jesteśmy liderami. Dobrze wykonujemy swoją pracę i jeśli dalej będziemy to robić, wygramy wiele spotkań. Rywale dobrze wracali, czekając na nasz błąd, i po długim zagraniu doprowadzili do remisu. Byliśmy lepsi, ale jeśli nie strzela się goli... Mieliśmy problemy przez to, że nie zamknęliśmy meczu wcześniej”.

Gol i nadepnięcie rywala Suáreza: „Suárez wykonuje wspaniałą pracę. Moim zdaniem jest najlepszym środkowym napastnikiem obok Lewandowskiego i bardzo dobrze realizuje swoje zadanie, czyli strzelanie goli. Nadepnięcie rywala? Znając Suáreza, było przypadkowe”.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Za chwile na onecie i wp artykuły "Gwiazda Barcelony zachwycona Lewandowskim", "Busquets: Lewandowski najlepszym napastnikiem świata", "Gwiazda Barcy chwali "Lewego"- będzie transfer?"
« Powrót do wszystkich komentarzy