Piqué: Dzięki Leo, że ty dałeś mi piłkę, nie tak jak Munir

Majerr

25 listopada 2015, 14:30

Mundo Deportivo

173 komentarze

Wszyscy kibice doskonale pamiętają sytuację z sobotniego El Clásico, gdy przy wyniku 4:0 Munir zmarnował wyśmienitą sytuację i nie zostawił futbolówki Gerardowi Piqué, który miałby okazję na upokorzenie odwiecznego rywala symboliczną manitą.

Wówczas po zakończeniu spotkania Piqué zrobił sobie w szatni zdjęcie z młodszym kolegą i umieścił zabawny komentarz: „Wielki Munir! Ale następnym razem mi ją zostawisz, dobrze?”. Wczoraj stoper Barçy rozegrał dobre zawody na Camp Nou, które okrasił zdobyciem gola po podaniu Leo Messiego na pustą bramkę. Również po tym starciu Piqué zamieścił na swoim koncie an Twitterze fotografię, tym razem z Leo Messim. Piqué podpisał ją: „Dziękuję Leo, że ty mi ją dałeś, nie tak jak Munir!”.

Tym samym Gerard zażartował sobie z młodszego kolegi, do którego na pewno miał (a może nadal ma) trochę żalu za to, że ten pozbawił go szansy ponownego zapisania się na złotych kartach w historii katalońskiego klubu. Trzeba mieć nadzieję, że Munir posiada poczucie humoru i nie poczuje się urażony słowami obrońcy Barcelony. W przeciwnym razie może to wpłynąć na jego postawę na boisku, która i tak nie należy, delikatnie mówiąc, do najlepszych.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ma chłopak rację, ten koślawiec niech wraca na swoje miejsce czyli do Barcy B.

@Dariochampion10: Tak z czystej ciekawości, co rok temu myślałeś o Sergio?

@Dariochampion10: "Koślawiec"... chłopaczku ten koślawiec osiągnął więcej w tak młodym wieku niż ty osiągniesz przez całe swoje smutne życie ;)
Kultury trochę..

@JacekM: Akurat Sergio Busquets rok temu grał bardzo dobrze jak zwykle. Natomiast Sergi Roberto to inna bajka :)

@Nocturno: Nie oceniaj wszystkich swoją miarą. To, że Ty nic nie osiągnąłeś i masz beznadziejne życie to nie znaczy, że każdy tak ma. Pozdrawiam

@JacekM: Że to wieczny talent, tylko to. Skororo zadałeś to pytanie to wyobrażam sobie jakie Ty miałeś o nim zdanie jeszcze we wrześniu.

@Nocturno: co ma stwierdzenie faktu do kultury?

@Dariochampion10: Odezwij się więc jak będziesz zarabiał milion euro rocznie tak jak ten koślawiec. ;)

@Taths1: Nazywanie kogoś koślawcem nie jest wg ciebie brakiem kultury?

@Dariochampion10: Takie samo jakie mam o określanym przez Ciebie "koślawcu" dzisiaj - że Ci którzy go wystawiają mają ku temu powody a biorąc pod uwagę wyniki znają się na tym.

@Nocturno: No właśnie pewnie Ty już zarabiasz takie miliony skoro oceniasz kogoś i jego życie. Nadal nie rozumiesz o co mi chodzi? Ten chłopak miał ogromną szansę, mógł się na dłużej zadomowić w składzie Barcy (na razie wiadomo, że nie w składzie podstawowym) , a tak przy jego statystykach czeka go tylko wypożyczenie i los tak jak Tello, Bojan, Cuenca i kilku innych ponieważ Barca chce sprowadzić napastnika. Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym się mylić i za rok napisać, nie wierzyłem w niego, a to taka perełka bo potrafię przyznać się do tego, że źle kogoś oceniłem. A i jeszcze coś, to iż nie zarabiam milionów nie znaczy, że moje życie jest smutne, Munir może zarabia i co z tego skoro nie jest tak na serio szczęśliwy, bo brak goli zawsze tłamsi napastnika.

@JacekM: No pewnie, powód jest taki, że Pedro został sprzedany i nie miał kto grać w ataku, ale co ja tam wiem. Fajnie by było oczywiście gdyby zrobił chłopak karierę, ale jak trafi na wypożyczenie to po nim, mógł teraz temu zapobiec, a jak sprowadzimy napastnika po sezonie to po chłopaku

@Dariochampion10: Różnimy się właśnie tym, że ja nikogo nie oceniam i nie obrażam. Po prostu bardzo nie lubię obrażania kogoś publicznie tylko dlatego, że coś go przerosło. Chłopak miał dużo szans, dużo spieprzył i wątpię żeby nadawał się chociażby na rezerwowego ale jest normalnym facetem i nie ma sensu walić w niego jakimiś epitetami. Zwłaszcza, że nie stara się o grę w Podbeskidziu tylko najlepszym klubie tego wieku.
Zgadzam się, że powinien zostać wypożyczony.

@Nocturno: Reaguję na świat tak jak świat reaguje na mnie. Wobec mnie też pewnie padło takie określenie i ja tak samo kogoś określam. Jak zobaczyli moje prawdziwe umiejętności dopiero wtedy mnie docenili więc jeśli Munir da popis to ja również go pochwalę. Tobie gratuluję, że jesteś ideałem, że nigdy nikogo nie obraziłeś, nie dałeś się ponieść złym emocjom i frustracji, po prostu kryształ. Określając go koślawcem nie chodzi o zmarnowaną 100, bo tego mógł nie trafić nawet Leo, zdarza się, ale o to, że gdyby Pique trafił uciszyłby trybuny zupełnie i pokazałby gdzie ma te ich gwizdy (na króre sobie zasłużył) Rozumiem, że gwizdają w GD, ale nie na meczach repr, dzie jest ich zawodnikiem.
« Powrót do wszystkich komentarzy