Piłkarki Barcelony pokonały Twente na wyjeździe

Ola

11 listopada 2015, 21:56

AS

6 komentarzy

Żeńska drużyna Barcelony pokonała 1:0 Twente Enschede w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Od początku spotkania Barcelona grała pressingiem, kontrolowała piłkę i stwarzała sobie okazje. Olga García i Alexia próbowały wyprowadzić zespół na prowadzenie, ale ich uderzenia z dystansu nie znajdowały drogi do bramki. Piłkarki Twente sprawiały wrażenie niepewnych i rzadko zapędzały się pod pole karne drużyny gości. Najlepszą sytuację dla Holenderek miała Jansen, jednak piłka po jej uderzeniu została odbita.

Po przerwie Barcelona odebrała nagrodę za swoje liczne starania. Zanim jednak to nastąpiło, ponownie Olga i Alexia bezskutecznie próbowały trafić do siatki. Wreszcie w końcówce spotkania Hermoso wyłożyła piętą piłkę Oldze, która pewnym uderzeniem pokonała Ubachs. Katalonki mogły jeszcze powiększyć prowadzenie, jednak ostatecznie ta sztuka się nie udała i do Barcelony wracają ze skromną, lecz cenną jednobramkową zaliczką.

Twente - Barcelona 0:1

Twente: Ubachs; Roetgerin, Kerkdijk, Van der Gragt, Erman (Renfrum, 57’); Heuver, Roord, Munsterman; Van de Sanden, R. Jansen i E. Jansen.

Barça: Rafols; Torrejón, Bergara, Ruth, Landa; Diéguez, Unzué (Gemma, 70’), Melanie (Guijarro, 70’); Olga García (Latorre, 85’), Hermoso i Alexia.

Bramki: 0:1 (76’): Olga.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jakieś takie średnie te panienki..

i jaka bramka uuuuuaaaa

to jest Liga MISTRZYŃ wg polskiej poprawności językowej

Alex Morgan do Barcy ;)

Wiadomo czy z kibicami się koszulkami wymieniają :D?

Ligi Mistrzyń :)
Bądzmy precyzyjni