Pierwszy klubowy gol Luisa Suáreza z rzutu karnego od ponad pięciu lat

Majerr

8 listopada 2015, 18:58

Mundo Deportivo

26 komentarzy

Po zakończeniu spotkania z Villarrealem Mundo Deportivo podało ciekawą statystykę dotyczącą Luisa Suáreza i jego bramek zdobywanych z rzutów karnych.

W 70. minucie dzisiejszego meczu przeciwko Villarrealowi do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Luis Suárez. Urugwajczyk pewnym strzałem pokonał bramkarza Żółtej Łodzi Podwodnej, podwyższając wynik spotkania na 2:0. Suárez zdobył tym samym swojego pierwszego gola z rzutu karnego w barwach FC Barcelony.

Co ciekawe ostatni klubowy gol Suáreza z rzutu karnego miał miejsce 11 września 2010 roku, kiedy to El Pistolero reprezentował jeszcze barwy Ajaksu. Warto przypomnieć, że w Liverpoolu to Steven Gerrard miał absolutne pierwszeństwo w wykonywaniu jedenastek. Pomimo upływu tak długiego czasu Luisito nie zapomniał, jak pokonywać bramkarza rywali z rzutu karnego w oficjalnym spotkaniu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niesamowite jest to ,że grając ten ostatni sezon w Anglii był w stanie zdeklasować wszystkich innych napastników bramkami nie strzelając ani jednego karnego ,a w dodatku został jej najlepszym asystentem. Bestia
« Powrót do wszystkich komentarzy