Pedro: Wypowiedzi Roberta Fernándeza były bardzo niefortunne

Majerr

12 sierpnia 2015, 00:43

Sport

80 komentarzy

Przed wczorajszym meczem Robert Fernández przyznał, że rozmawiał z Pedro Rodríguezem i zawodnik przekazał mu, iż chce odejść z Barcelony. Co zaskakujące po zakończeniu meczu o Superpuchar Europy Kanaryjczyk zaprzeczył słowom dyrektora sportowego FC Barcelony.

– Jego wypowiedzi były bardzo niefortunne. Ludzie nie powinni tak rozmawiać. On będzie miał swoje racje – powiedział Pedro, który wyznał, że zamienił jedynie dwa zdania z dyrektorem sportowym.

Pedro został zapytany o to, czy chce odejść z Barçy: – nie. Odpowiedź brzmi nie. To nie jest kwestia pieniędzy, lecz minut. Jestem ambitny, zawsze chcę najlepiej, dlatego zobaczymy, co się wydarzy. Niezależnie od tego, czy zostanę, czy odejdę, zawsze będę z tym zespołem.

Na koniec napastnik odniósł się do swojej nieobecności w wyjściowej jedenastce: – byłem bardzo zły, że nie mogłem zagrać od początku. Bardzo mi się to nie podobało, ponieważ przy nieobecności Neymara miałem większe szanse. Koniec końców jestem spokojny i zadowolony z gola i z tego, że wciąż zdobywam tytuły z Barçą.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

zawsze byłem zdania żeby został, bo jest to rezerwowy który może coś wnieść do zespołu. Na niektóre mecze można Messiego cofnąć do drugiej linii zamiast Iniesty, a Pedro na prawą flankę, zawsze chciałem go zobaczyć też jako prawego obrońcę, jest waleczny ma ciąg do przodu.

@shaft55: co za łeb.. On chce minut a Ty zawsze byłeś zdania żeby został..
« Powrót do wszystkich komentarzy