Mascherano: Popełniliśmy wiele błędów, które mogły skomplikować nam życie

Majerr

12 sierpnia 2015, 00:08

Sport

52 komentarze

Po zakończeniu meczu z Sevillą krótkiego wywiadu udzielił stoper FC Barcelony Javier Mascherano, który okazał swoją radość ze zdobytego Superpucharu Europy.

– To było spotkanie, jakie rzadko się widuje. Oprócz radości ze zdobycia pucharu towarzyszy nam także frustracja z powodu tego, że mieliśmy mecz pod kontrolą, a następnie to utraciliśmy i wynik był zagrożony. Jesteśmy zadowoleni z tytułu, lecz popełniliśmy wiele błędów, które mogły skomplikować nam życie – zauważył środkowy obrońca Barçy.

– Pozwoliliśmy Sevilli wrócić do gry, a nie można tego robić, gdy wygrywa się 4:1. Z takim wynikiem mieliśmy mecz pod kontrolą, lecz potem sami skomplikowaliśmy sobie sytuację. Na szczęście wygraliśmy i teraz świętujemy kolejny tytuł dla Barcelony – powiedział Argentyńczyk.

Na koniec Javier odniósł się do osoby Pedro Rodrígueza: – do tej pory ma Barcelonę w sercu i to udowodnił. To zawodnik stworzony do wielkich okazji, dotknięty przez boską różdżkę. Dzięki Bogu mamy go ze sobą.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Proszę was , że by nie było więcej takich błędów , że przy stanie 4:1 jest 4:4 moje Serce wytrzymało ale to było ostatni raz chłopaki z Obrony!! szczególnie Rudy i Bartha.

@antymadryt: Ty ani Ja nie jesteśmy od proszenia o to. To są zawodowcy, którzy biorą za to ogromne pieniądze żeby takich błędów nie popełniać!
« Powrót do wszystkich komentarzy