Neymar pokonał ponad 50 tysięcy kilometrów w ciągu 38 dni

Majerr

31 lipca 2015, 08:00

Mundo Deportivo

45 komentarzy

Neymar powrócił wczoraj do Barcelony, gdzie przeszedł testy medyczne i odbył trening pod okiem szkoleniowców odpowiedzialnych za przygotowanie fizyczne. Gwiazda Barçy zakończyła tym samym tegoroczne wakacje, które trwały dla niej w sumie 38 dni i były niezwykle intensywne, na co uwagę zwrócił brazylijski dziennik Globoesporte.

22 czerwca Neymar opuścił zgrupowanie reprezentacji Brazylii, która brała udział w Copa América. Od tamtego momentu Ney rozpoczął swoje wakacje, w czasie których bardzo często podróżował w celach wypełnienia różnych obowiązków, często związanych z umowami sponsorskimi. Przez te 38 dni napastnik Barçy wziął udział w wielu wydarzeniach reklamowych i tylko niektóre dni spędzał na całkowitym wypoczynku i relaksowaniu się.

Jak wyliczyła gazeta Globoesporte Brazylijczyk w trakcie tych 38 dni pokonał w sumie 50833 km, co oznacza, że Brazylijczyk przemierzył większy dystans niż gdyby wybrał się w podróż dookoła świata. Podczas tych dni gwiazda Barçy spotykała się z takimi osobistościami jak: Thaila Ayala, Carol Castro, Giovana Antonelli, Thiaguinho, Anitta i Alexandre Pires, James Harden, Drogba, Lyoto Machida czy Vitor Belfort. W tym czasie Ney pojawił się także w kasynie w Las Vegas, w którym spełniał obowiązki reklamowe, odnowił ważność swojego dokumentu prawa jazdy, zawitał w Muzeum Pelégo czy promował Instytut Neymara w miejscowości Praia Grande, gdzie spędził część swojego dzieciństwa.

Jesteście ciekawie, jak podróżował w te wakacje Neymar? Poniżej prezentujemy Wam grafikę, przygotowaną przez dziennik Globoesporte.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Skoro z Barcelony do Ibizy jest 272 KM, a z Ibizy do Formentery 50 KM, to jakim cudem droga powrotna wynosi 294 KM, a nie 322 KM?

Taka zagadka z rana jak śmietana.

@Geble: Na skróty jechał

@Geble: Bo może Barcelona, Ibiza i Formentera nie leżą na jednej prostej?
To tak jakby z Gdańska do Warszawy jest 280 km (po prostej), a z Wawy do Łodzi 120km. To dlaczego z Gdańska do Łodzi jest 290 km, a nie 400? :P

@marco132: Za szybko poszło. Myślałem, że potrwa to nieco dłużej ;)

@Geble: Oh, God...To ja chyba dam zagadkę pomocniczą. Z Łodzi do Łowicza jest 50 km, a z Łowicza do Łodzi 50 km. Czy droga z Łodzi do Łodzi to 0 czy 100 km?

@tibi: Wybieram odpowiedź C

@Geble: Napij się kawy i zastanów się nad sensem tej "zagadki" raz jeszcze :D

@Geble: Bo może od Izby do Fromentery są jakieś drogi krajowe, kręte a z Formentery do Barcelony może być np. autostrada czy jakaś expresówka.

@Dsiedlarz: Morska autostrada powiadasz? :)

@riko232: Może nie morska ale lądowa i po prostej. Chyba że po prostu samolotem wracał :)
« Powrót do wszystkich komentarzy