Skradziono kamień, który Messi położył pod budowę stadionu w Gabonie

Łukasz Lewtak

27 lipca 2015, 16:52

Sport

88 komentarzy

Podróż Leo Messiego do Gabonu, o której pisaliśmy w tym artykule, cały czas jest popularnym tematem w mediach. Tym razem z powodu tego, że skradziono kamień położony symbolicznie przez Argentyńczyka pod budowę nowego stadionu w Port-Gentil.

Kilka dni temu jedna z opozycyjnych partii politycznych w Gabonie zarzuciła Leo Messiemu, że ten przyjechał do ich kraju, jakby chciał odwiedzić zoo – był nieogolony, luźno ubrany i trzymał ręce w kieszeni. Tym razem ponownie mówi się o podróży Argentyńczyka do Afryki, gdyż w tajemniczych okolicznościach zniknął kamień, który crack Barçy położył pod budowę stadionu w Port-Gentil.

Dziennik L'Union donosi, że jak tylko służby bezpieczeństwa odkryły przestępstwo, władze regionu przybyły na obiekt, aby spróbować wyjaśnić sytuację. Na ten moment nie wiadomo, gdzie znajduje się kamień, lecz policja jest podobno na tropie złodzieja.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"przyjechał do ich kraju, jakby chciał odwiedzić zoo" - nie pomylił się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@FLYP: wyczuwam bana haha :D

@stachu6667: Administracja nie lubi czarnego humoru? :(

@FLYP: rasista -,-

@Filip_10: Ee tam. Żarty to żarty. Też lubię pożartować o murzynach, cyganach, blondynkach, ale nie jestem rasistą. Nie uważam ich za gorszych od innych.

@Filip_10: O nie, i co teraz? :(

@KamQiX: Ja jestem bardzo wyczulony na takie żarty sorry
« Powrót do wszystkich komentarzy